fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Капітан Україна

“Капітан Україна”: восени 2021 року на екранах з’явиться український супергерой

1 279

Наступного року в кінотеатрах вийде блокбастер “Капітан Україна” про справжнього українського супергероя, який бореться з несправедливістю в країні. Творці обіцяють оригінальне кіно з реальною історією в бекграунді.

“З огляду на провокуючу назву, ви можете подумати, що це щось на кшталт “Капітана Америка”. Але ми не будемо дешевою копією Marvel чи DC і не прив’язуємо нашу історію до комікс-культури: це абсолютно нове, оригінальне та якісне кіно з адаптованим героєм, яке стане безпрецедентним явищем для України”, — розповів VGL cinema режисер та продюсер проєкту Любомир Левицький. — Створення кіно про вітчизняного супергероя — багаторічна мрія кіномитця (“Штольня”, “Тіні незабутих предків”, “#Selfieparty”).

“Нарешті я знайшов історію, яка мені подобається і яку, я впевнений, полюблять українці. Філософія проєкту дуже проста: змусити українців поважати та цінувати себе знову”, — зазначив режисер.

Робота над сценарієм триває: події фільму відбуваються в наші дні в Україні, але джерелом суперздібностей героя є трипільська культура та її таємні обряди. А от на бекграунді сучасного головного героя – реальна історія полтавського журналіста Юрія Будяка, який на початку ХХ століття поїхав до Африки, став капітаном армії під час Англо-Бурської війни і там врятував Вінстона Черчилля. Бури називали його Капітан Юкрейн.

Сучасний герой – правнук Юрія Будяка, журналіст-блогер, і на його долю випадають великі випробування та місія порятунку України.

Капітан Україна

За словами автора, кінопроєкт “Капітан Україна” — це атракціон емоцій. “Ви будете приємно здивовані” — зарезюмував розповідь про секрети сюжету Любомир Левицький, запевняючи, що якість історії та зображення не програватимуть голлівудським.

Щодо суперсили героя, режисерові довелося витратити багато часу для того, щоб знайти її правильне джерело: “Український глядач навряд чи повірить у героя з плащем, та й у наших реаліях така історія вийшла б картонною”, — сказав кіномитець. — “Я пішов копати в історію і знайшов цікаві відомості про трипільську культуру. Ми знаємо, що трипільці були гончарами й вони знайшли глину, яка мала цілющі властивості. У кіно ми розповімо про два клани гончарів — місячних і сонячних, які існують дотепер”.

Тобто фантастику автор проєкту “Капітан Україна” замінив містикою, а сама історія відбуватиметься в наші дні з дуже зрозумілими нам характерами й конфліктами героїв. За словами режисера, фільм буде легким і водночас драматичним.

Паралельно з роботою над девелопментом майбутньої стрічки режисер створив влог, де не лише знайомить зі створенням фільму, але й на власному досвіді та аналізі американських принципів кіновиробництва розповідає про те, як втілити кіномрію в життя.

За словами кіномитця, його філософія фільммейкера — відкривати нові “зірки”, а не користуватися вже існуючими. У відборі акторів на “Капітан Україна” режисер віддаватиме перевагу тим, хто має талант, перед тими, хто має досвід.

Прогнозований бюджет фільму майбутнього екшену з елементами містики — $ 2 млн. А плани подолати в прокаті планку в 100 млн грн спираються на ретельно розроблену стратегію промозаходів і виробництва.

“У Голівуді всі фільми, які створюються, мають за собою компанії з такими самими назвами. Саме їм належать інтелектуальні права на фільм. Ми вирішили йти тим самим шляхом і теж так зробили. ТОВ “Капітан Україна” вже зареєстроване”, — розповів режисер і продюсер.

Зокрема, передбачається застосування крос-промоції — створення продукту, який буде безпосередньо пов’язаний з брендом “Капітан Україна”.

Історію про вітчизняного супергероя автори розраховують показати в кінотеатрах вже восени 2021 року.

Читайте також:

“Apple-Man”: український режисер зняв блокбастер у стилі Marvel