fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

клондайк

«Клондайк»: соціальна драма Марини Ер Горбач вийде влітку 2021

726

Новий авторський фільм режисерки Марини Ер Горбач «Клондайк» розповість історію про народження дитини під час війни, коли майбутнє життя залежить від смерті.

Команда повнометражного фільму «Клондайк» активно готується до початку зйомок, які пройдуть у серпні цього року в Україні.

Режисером, автором сценарію та продюсером фільму є Марина Ер Горбач (“Омар і ми” 2019 р., “Люби мене” 2013 р., “Ревіння чорних псів” 2010 р., “Банку” 2004 р.). Вироблятиме фільм ТОВ “КЕДР ФІЛЬМ”. Головну роль у стрічці виконає Оксана Черкашина.

“Клондайк – історія про те, що у людей з однаковим минулим може бути різне майбутнє”, – коментує режисерка.

Марина Ер Горбач, яка є членкинею Європейської Кіноакадемії переконана, що авторське кіно є чи не єдиним способом емоційної комунікації національного кінематографу з міжнародним глядачем.

Як повідомляє Держкіно, український авторський кінопроєкт «Клондайк» переміг на міжнародному конкурсі сценаріїв 12 Puntо турецького медіа-холдингу TRT, що має у складі 13 каналів та веде міжнародне мовлення 34-ма мовами.

Клондайк

Перемога в конкурсі 12 Punto означає, що стрічка «Клондайк» гарантовано отримає телевізійний ефір найбільшого турецького мовника, – йдетья в повідомленні.

Крім того, турецькі професіонали візьмуть участь у створенні фільму. “У такі складні часи важливо розповідати власні історії сусіднім країнам”, – ділиться Марина Ер Горбач на власній сторінці у Facebook.

По темі: Фільм “Бойові мистецтва. Козаки” потрапив у ТОП-рейтингів турецького телебачення

Як зазначається, кінопроєкт авторської соціальної драми «Клондайк» став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно.

20 грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з ТОВ «Кедр Фільм» договір про надання державної підтримки на виробництво (створення) фільму розміром 20 млн 768 тис. грн. (80 %) при загальній вартості виробництва фільму у 25 960 тис. грн.

Реліз фільму в Україні планується 17 липня 2021 року. Також плануються покази у Туреччині та Нідерландах.

Читайте також –

Український фільм «Вакуум» взяв нагороду на кінофестивалі у Карлових Варах