fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Best Erotic Shorts-4

Стартує фестиваль еротичного кіно «Best Erotic Shorts-4» в кінотеатрах України

482

Найкращі еротичні історії з усього світу покажуть на Міжнародному фестивалі «Best Erotic Shorts-4», який проходитиме в кінотеатрах України з 1 червня (18+).

Міжнародний фестиваль еротичного кіно «Best Erotic Shorts-4» повертається з новою програмою в кінотеатри України з 1 червня. До програми увійшли шокуюче відверті та безсоромно захоплюючі фільми, від яких почервоніють щоки навіть у найрозкутіших кіноглядачів.

“Сотні інтимних фантазій наповнять напівтемряву кінозалу шаленою енергетикою. Не втрать нагоду зарядитися сексом!”, — коментують організатори Kinolife Distribution.

Програма фестивалю:

#1 Льодяник

США, 2020, романтика, еротика, реж. Себастьян Олів’є, 9 хв. 11 с.

Патрісіо ризикнув і сказав Лоліті «Я люблю тебе». Чи готова вона відповісти на його почуття?

Льодяник

#2 Оргія

США, 2017, романтика, еротика, реж. Сем Барон, 14 хв. 38 с.

Романтична комедія про чоловіка з розбитим серцем, який йде на свою першу оргію.

Оргія

#3 Ботаніка

Нідерланди, 2017, комедія, еротика, реж. Ноель Лузен, 13 хв. 01 с.

Працівник садового центру боїться свого можливого безпліддя і усвідомлює, що іноді доводиться ковтати гордість, щоб любов перемогла.

Ботаніка

#4 Змусь її танцювати

Німеччина, 2021, анімація, реж. Кароліна Круз, 2 хв. 14 с.

Це анімація, що розвінчує табу про жіноче задоволення. Його мета — заохотити підліткову аудиторію відчувати себе комфортно зі своїм тілом і демістифікувати самозадоволення.

Змусь її танцювати

#5 Моя

Іспанія, 2013, романтика, еротика, реж. Альваро де ла Херран, 4 хв. 10 с.

У цих сучасних сексуальних стосунках поцілунок приховує більше, ніж язик.

Моя

#6 Міністерство розпусних сексуальних позицій

Канада, 2020, анімація, еротика, реж. Алексіс Рондо, 3 хв. 30 с.

Хлодвіг йде на роботу. Він прибуває до Міністерства непристойних сексуальних позицій, де міс Прізвище, міністр Корони, аналізує та критикує нову позицію під назвою “вісім”. Вона здається незручною. Хлодвіг мало знає про сексуальність. Як він може внести позитивний внесок у служіння?

Міністерство розпусних сексуальних позицій

#7 Адаламадрина

Німеччина, 2018, комедія, еротика, реж. Карлота Омс, 9 хв. 23 с.

Ада — 24-річна ютуберка. В Інтернеті стверджує, що є експертом у сексі та коханні, але у реальному житті це все – брехня. Їй не просто бракує впевненості та досвіду, Аді важко наважитись на звичайну розмову з тренером в якого вона шалено закохана.

Адаламадрина

#8 Літній хіт

Німеччина, 2019, романтика, еротика, реж. Бертольд Вахджуді, 19 хв. 15 с.

Лая та Еміль є студентами програми Erasmus у Мюнхені. Зайнявшись сексом пару разів, Еміль зізнається в коханні Лаї – вона панікує і тікає. Їхній час за кордоном майже закінчився, але вони ще мають з’ясувати правду про свої почуття.

Літній хіт

#9 Гілочки

Ізраїль, 2019, анімація, еротика, реж. Хадас Аламгір, 4 хв. 43 с.

Подорож у світ, де люди є рослинами. Жінка намагається повернути сексуальний блиск у подружнє життя, а її чоловік-кактус відмовляє їй. Що потрібно пережити парі, щоб повернути вогонь у свої стосунки?

Гілочки

Бажання. Ти прагнеш історії. Ледь вловима пульсація у твоїй голові. Що це? Дихання частішає. Сухість у роті, але це не від спраги. Дивне тремтіння, але тобі не холодно. Воно починається глибоко в грудях і розливається тілом до кінчиків пальців. Ти відчуваєш рух крові судинами. Так народжується бажання. Так народжується кіно. Картина у твоїй голові – твоя власна еротична історія.

Дивіться трейлер фестивалю «Best Erotic Shorts-4» (вікове обмеження: 18+)

Країни: США, Нідерланди, Німеччина, Іспанія, Канада, Ізраїль

Рік: 2013 — 2021

Мова: озвучено українською мовою

Дата старту у прокаті: 1 червня

Організатори фестивалю: Kinolife Distribution. Портал “Нове українське кіно” виступає медіапартнером показу цьогорічної кінозбірки.

Best Erotic Shorts-4

Читайте також

Фестиваль Миколайчук OPEN оголосив музу фестивалю, фільм-закриття — фіннський блокбастер «Незламність» (Sisu) та ретроспективний показ