fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вільна людина. Проща

Біографічний фільм «Вільна людина. Проща» про Валерія Маркуса вийшов онлайн

285

Байопік «Вільна людина. Проща» Сергія Дмитренка про українського військового та автора книги «Сліди на дорозі» Валерія Маркуса вийшов в онлайн-кінотеатрі. Стрічка доступна в усьому світі з англійськими та польськими субтитрами.

Про це повідомила пресслужба Takflix. «Вільна людина. Проща» – це історія головного сержанта 47 ОМБр «Маґура», блогера, мандрівника та автора книги «Сліди на дорозі» Валерія Маркуса. Після трьох років, проведених на війні, Валерій рушає у пішу прощу дорогою святого Якова. Ця подорож уздовж Франції та Іспанії до мису Фіністерре допомогла відрефлексувати прожите та зрозуміти, куди рухатися далі. Зокрема, видати книгу самостійно.

Вільна людина. Проща

Кадр з фільму – пресслужба Takflix

Вільна людина. Проща

Вільна людина. Проща

Фільм охоплює період 2014-2020 років і складається з особистих відео Валерія з фронту та подорожей. Ті події коментує особисто Маркус, а також журналістка Яніна Соколова, музикант Олександр Положинський  та волонтер Ігор Хмилевський. Після 24 лютого 2022 року Олександр та Ігор стали військовими 47 ОМБр.

Дивіться повнометражний документальний фільм «Вільна людина. Проща» онлайн на Takflix за посиланням. Стрічка доступна в усьому світі з англійськими та польськими субтитрами. 10% з кожного квитка передадуть благодійному фонду «Markus Foundation», 50% – творцям кіно.

У фільмі брали участь: Валерій Маркус, Олександр Положинський, Яніна Соколова, Ігор Хмилевський. Ідейник, автор сценарію та режисер – Сергій Дмитренко. Оператор постановник – Микола Капелька. Оператори: Олександр Дяченко, Владислав Іваненко. Режисер монтажу – Сергій Дмитренко. Генеральний продюсер – Олександр Сливка.

Нагадаємо, всеукраїнська прем’єра повнометражного документального фільму «Вільна людина. Проща» режисера Сергія Дмитренка відбулася на BRUKIVKA International Film Festival у травні 2022 року.

Вільна людина. Проща

Читайте також

Комедія «Вітольд» за мотивами оповідання Сергія Жадана вийшла онлайн