fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вітольд

Комедія «Вітольд» за мотивами оповідання Сергія Жадана вийшла онлайн

455

Коротка комедія «Вітольд» Ольги Стернейчук за мотивами оповідання Сергія Жадана вийшла в онлайн-кінотеатрі. У фільмі звучать пісні гуртів «Мертвий півень» та «Жаби в дирижаблі».

Про це повідомила пресслужба Takflix. «Вітольд» – це комедія про чоловіка, який заселяється в комуналку і випадково знайомиться зі своїм сусідом. Ним виявляється молодий письменник Сергій Жадан. Вітольд одразу стає палким прихильником митця і не знає, куди подітися від новини, що Сергій незабаром з’їжджає.

вітольд

Кадр з фільму / пресслужба Takflix

Стрічка знята за оповіданням Сергія Жадана «Мої нічні кошмари» (2005). У «Вітольді» звучать пісні «Плач» і «Квазімор» гурту «Мертвий півень», а також «Саддам Хусейн» від гурту «Жаби в дирижаблі».

За темою: Бумбокс feat. Сергій Жадан — «Правда»: презентували кліп на OST до фільму «Мирний-21»

Дивіться трагікомедію «Вітольд» онлайн на Takflix за посиланням. Стрічка доступна в усьому світі. 10% з кожного квитка передаються до фонду «Повернись живим», 50% – творцям кіно. Нижче дивіться трейлер.

«Вітольд» – дебютний ігровий фільм режисерки Ольги Стернейчук, знятий у рамках навчання в КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, повідомляє пресслужба онлайн-кінотеатру.

Постер фільму

Вітольд

Читайте також

Український постгорор «Нетерпимість» вийшов онлайн