fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бумбокс feat. Сергій Жадан «Правда» «Мирний-21»

Бумбокс feat. Сергій Жадан — «Правда»: презентували кліп на OST до фільму «Мирний-21»

209

Творці воєнної екшн-драми «Мирний-21» презентували кліп на OST «Правда», в основі якого кадри з фільму. Пісню створили Андрій Хливнюк («Бумбокс»), який написав приспів, Сергій Жадан, який є автором куплетів, та Усеін Бекіров, який створив музику та аранжування.

Про це порталу “Нове українське кіно” стало відомо з пресрелізу Film.ua Group. «Правда» звучить на титрах фільму Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21», — йдеться в повідомленні.

За темою: Від режисера «Кіборгів»: вийшов трейлер нового фільму Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21»

Дізнавшись про роботу над новим фільмом та події, які лежать в основі майбутньої стрічки, музикант запропонував пісню, яка була написана у співпраці з Сергієм Жаданом. Він написав вірші, які згодом стали куплетами, приспів та музику — Андрій Хливнюк, аранжування до пісні створив композитор Усеін Бекіров.

«Приспів написав під враженням від куплетів Жадана. Це пісня про людей, на яких тримається наш драний і шкутильгаючий світ», — поділився Андрій Хливнюк.

Переглянути відеороботу про історію «зелених беретів» Луганщини можна на YouTube.

У відеороботі використали кадри з фільму, які перегукуються з ідеєю та змістом пісні.

«Пісня насправді мене дуже зачепила емоційно. Ахтем чув її напередодні і попросив зробити сінема-варіант музики. Я залишив мелодію Андрія і зробив оркестровий варіант, змінивши гармонію та грув», — розповідає Усеін Бекіров, автор музики до OST та музичний композитор фільму.

Фільм створено Istmen Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно та UA Production. Кінотеатральну дистрибуцію в Україні здійснюють Film.ua Distribution та «Кіноманія».

Нагадаємо, воєнна екшн-драма «Мирний-21» режисера Ахтема Сеітаблаєва вийшла в національний прокат з 22 лютого 2023 року.

Читайте також

Збір на розвідувально-ударний комплекс: творці фільму «Мирний-21» співпрацюють із фондом «Повернись живим»