fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Нетерпимість

Український постгорор «Нетерпимість» вийшов онлайн

477

Фільм «Нетерпимість» Станіслава Битюцького вийшов в онлайн-кінотеатрі. Стрічка доступна в усьому світі з англійськими субтитрами.

Про це повідомила пресслужба Takflix. «Нетерпимість» — це містична драма про молоду знахарку, яку вигнали з села після таємничої загибелі її чоловіка. Коли на село зійшла сильна негода, люди одностайно вирішили, що це прокляття відьми. Вони хочуть спалити нечестиву живцем, але спочатку відправляють на розмову священика.

Фільм заснований на реальній історії, що відбулася в 1890 році в одному з поліських сіл. У головних ролях — Анастасія Пустовіт («Коли падають дерева», «Перші ластівки») та Роман Ясіновський («Кіборги», «Снайпер. Білий ворон»).

Стрічка знята у жанрі постгорор, в якому зло —  це не потойбічна сила, а частина людської природи. У цьому жанрі також знімали режисери Арі Астер («Сонцестояння») та Роберта Егерс («Маяк»). У той же час сам режисер надихався українським поетичним кіно та фільмами Інгмара Бергмана та Карла Теодора Драйера, зазначається в пресрелізі.

Дивіться «Нетерпимість» онлайн на Takflix за посиланням. Фільм доступний в усьому світі з англійськими субтитрами. 10% з кожного квитка передаються фонду «Повернись живим», 50% – творцям кіно. Нижче дивіться тизер.

Стрічка брала участь у найбільшому горор-фестивалі Бразилії Festival Boca do Inferno та інших світових та національних фестилях. В Україні фільм отримав нагороду за найкращий короткометражний ігровий фільм року від Національної премія кінокритиків «Кіноколо».

Станіслав Битюцький – також режисер фільмів «24» та «До побачення, сінефіли»; кінознавець; керівник науково-програмного відділу Довженко-Центру; куратор фестивалю «Київський тиждень критики».

Нетерпимість

Читайте також

Фільм «Безславні кріпаки» Романа Перфільєва вийшов в онлайн-кінотеатрі