fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Найкращі вихідні»

Продовжується тиждень показів українського кіно на телебаченні

215

«Любов і блогери», «Гуллівер повертається», «Найкращі вихідні», «Припутні», «Зірки за обміном» — дивіться телетрансляцію добірки українських кінострічок на цьому тижні.  

Як повідомляється на сайті, телеканал ТЕТ влаштував тиждень українського кіно та телепрем’єру фільму «Найкращі вихідні». “Українські кінохіти чекають на тебе. Цього тижня телеканал ТЕТ підготував добірку найкращих вітчизняних фільмів на будь-який смак. Насолоджуйтеся легендарними комедіями та чудовими мультфільмами, а також не пропустіть неймовірну прем’єру фільму «Найкращі вихідні»”, — коментують новину на сайті.

У прайм-таймі телеканалу транслюватимуться кінохіти:

«Любов і блогери» — 20 квітня, четвер, о 20:00.

Провінційне містечко Кагарлик напередодні виборів мера. На посаду претендує нинішній очільник міста. З репутацією в нього біда — всі в місті знають, що він той ще пройдисвіт. Тож навряд йому світить другий строк. Аби покращити свою репутацію в очах людей, мер запрошує до міста п’ятьох найкращих столичних блогерів. Але місцеві зірки соцмереж дізналися, що місту загрожує екологічна катастрофа в разі обрання цього хабарника. Тепер вони зроблять усе, щоб вивести негідника на чисту воду.

«Гуллівер повертається» — 22 квітня, субота, о 18:40.

Гуллівер отримує листа, у якому його просять про допомогу жителі Ліліпутії. Край у страшному занепаді, тож без доброго та мудрого велетня їм не обійтися. Трон посів дивовижний бовдур і кожен відчуває на собі тяжкі наслідки його недоумкуватості. Але чи буде Гуллівер самовіддано вирішувати справи своїх друзів, коли в самого не все гаразд?

«Найкращі вихідні» — 22 квітня, субота, о 20:30.

Фільм складається з чотирьох історій ніяк не пов’язаних між собою людей, які випадково перетинаються на музичному фестивалі Atlas Weekend. На Ольгу, як на організаторку фестивалю, чекають напружені робочі дні. Тож до флірту з німцем Гансом, який примчав заради неї в Україну, вона не готова. Кар’єристка Міра приїхала до столиці на співбесіду. Молодшого брата довелося брати з собою, і він загубився. Юна одеситка Аліса втекла до Києва, аби знайти на фестивалі свого тата, а четверо хлопців з Кривого Рогу запланували на ці дні парубочу вечірку. Плани кожного з героїв підуть шкереберть, але вихідні все одно пройдуть вдало.

«Припутні» — 22 квітня, субота, о 22:20.

Базарна торговка Людка та її 20-річна донька Свєтка їдуть до матері у глухе село Припутні. Цей короткий візит до баби Зіни — щорічний обтяжливий обов’язок прибрати на занедбаному цвинтарі. Везе їх до села дивакуватий таксист Юрко. А в самому селі на нього та на його не менш дивакуватих пасажирок очікує цілий вир абсурдних зустрічей та не менш абсурдних пригод. Події цієї трагікомедійної стрічки відбуваються протягом однієї доби. В основу «Припутніх» покладено сучасну п’єсу Романа Горбика «Центр».

«Зірки за обміном» — 23 квітня, неділя, о 21:00.

Між двома зірковими виконавцями точиться непримирима війна. Поля Молякова (Оля Полякова) та Фома Михайловський (Михайло Хома) ніколи не поступляться одне одному бодай у найменшому. Що й казати про престижну нагороду. Потік взаємних прокльонів закінчився тим, про що ніхто й подумати не міг. На ранок ці двоє прокинулись, помінявшись тілами. Тепер доведеться, нарешті, знайти спільну мову. А перш ніж повернути собі своє тіло кожен має допомогти вчорашньому ворогові розвʼязати проблеми в особистому житті.

Фото обкладинки: кадр з фільму «Найкращі вихідні»

Читайте також

Фільм «Безславні кріпаки» Романа Перфільєва вийшов в онлайн-кінотеатрі