fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кращі слоти на тему кіно

Кращі слоти на тему кіно

127

В гемблінг-індустрії тематика кіно досить поширена. Вона знаходить у користувачів жвавий відгук. Однак, є по-справжньому унікальні розробки, присвячені ключовим моментам світу кіно чи легендарним кінокартинам.

Найкращі ігрові автомати тематики «кіно»

Розробок, що відтворюють вказану тематику досить багато. Однак, окремо варто виділити наступні:

  • Silent Movie від IGT. Він зібрав в собі кращі історії світу німого кіно. Характерний тематичний дизайн і відповідна музика. Логотип слота виконує роль Дикого символу, допомагаючи гравцям збирати найвигідніші виграші. На барабанах також присутні кінокамери, портрети персонажів німого кіно, стілець головного режисера та ін. Дана гра присутня тільки на кращих майданчиках, що представлені в тому числі за адресою https://holdgroup24.com/bezdepozitnye-bonusy/.
  • Terminator 2 від Microgaming. Провайдер у власній  розробці просто віддав шану геніальній людині, що створила фільм «Термінатор» – Джеймсу Кемерону. В слоті актор А. Шварценеггер знову повстає Т-800 і шукає Сару та Джона Коннор. На барабанах з’являються всі герої кінокартини, а також Р. Патрік, що виконав роль Т-1000. Звучить саундтрек, який фани кіно почули ще у першій частині фільму. Скаттером у грі є куля, котра доставляла роботів у минуле. Якщо на екрані вона з’являється в кількості трьох будь-якому положенні, то гравець переходить в додатковий захопливий раунд фріспінів зі славнозвісними кадрами з фільму. Під час безкоштовних обертань Т-1000 перетворюється в будь-який інший символ, збільшуючи шанси гравця на велику перемогу. Інколи йому вдається почути знамениту фразу «I’ll be back». Відмінна особливість автомата – наявність ще однієї бонусної гри, що запускається рандомно і дає високі виплати.

  • Planet of the Apes від NetEnt. Ігрове поле розподілене на дві частини. На ньому зібрані практично всі персонажі фільму «Планета мавп». Частина Dawn виконана в темних кольорах, а Rice – в більш «веселій» кольоровій палітрі. Кожна з них має власні 5 баранів де крутяться власні Скаттери та Дикі символи. Стандартні зображення на полях однакові. Перехід до додаткових раундів супроводжується анімованими вставками, що відображають кадри найбільш епічних битв фільму.
  • Mars Attacks! від Blueprint. В основу покладений один із самих неоднозначних творінь Тіма Бертона – «Марс атакує». Розробник зробив все, щоб відтворити унікальну атмосферу картини та вклав в неї особистість режисера. Головні герої грального автомата – інопланетяни. Саме вони й здатні відкрити додатковий раунд та гарантувати найбільшу суму виграшу.

У світі кіно є велика кількість інших геніальних картин, але саме слоти на ці фільми сподобались гемблерам.