fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Секрети вибору «правильного» кулона

116

Дорогоцінності вражають своїм різноманіттям. В ювелірному салоні представлені як прості прикраси на кожен день, так справжня розкіш на особливий захід. Замовити недорогі вироби із золота та срібла можна з адресною доставкою.

Саме таке різнобарв’я коштовностей часто приводе до того, що вибрати один предмет просто неможливо. Як можна придбати щось конкретно, якщо подобається одразу декілька речей. Адже варто тільки поглянути на кулон чи сережки, як вони одразу стануть частиною образу. Щоб спростити вибір майстри Злато радять ознайомитися з класифікацією підвісок, вивчити їх характеристики і звести сумніви до мінімуму.

Різновиди прикрас на шию

Кулони умовно можна розділити на чоловічі, жіночі дитячі, по типу вушка, виду каменя, стилю оздоблення, тематикою. Безумовно, в каталозі гіпермаркету є класичні дорогоцінності, які пройшли крізь десятиліття трендів та не втратили своєї популярності. Саме такі вироби часто стають сімейною реліквією, яку передають із покоління до покоління. Але ж якій молодій красуні не хочеться саме ту прикрасу, яка майорить на модних показах?

Різновид підвісок – кулон класифікують:

  • Медальйон, який не втратив інтимність на протязі століть. Масивні округлі кулони користуються популярністю серед молодих красунь та знатних дам. Прикраси з рельєфним зображенням знаків зодіаку, букв, святих заворожують елегантністю. Дуже часто медальйони декоруються емаллю чи камінням. Як правило, це вечірні прикраси, здатні підкреслити в образі самодостатність та впевненість.
  • Декоративна підвіска – витончені прикраси лаконічної форми. Такі дорогоцінності не кидаються в очі, а лише вишукано доповнюють образ, підкреслюючи ніжність шиї.  На офіційному сайті можна замовити невелику кулони для ділового чи повсякденного стилю, вибрати прикраси під вечірню сукню.
  • Релігійна прикраса – ладанки, хрестики, іконки носять, як правило, віруючі люди. Їх використовують в якості оберега, ховаючи красу від сторонніх очей.

Звісно, вибір прикраси – це справа смаку. Однак, якщо потрібно доповнити  денний лук не варто купувати занадто велику річ. Найкращий варіант – це невеликий кулон, оздоблений мілким розсипом камінців. Виглядають такі вироби максимально елегантно та благородно.

А от уже форма може бути зовсім різною – от строгих геометричних ліній до ажурного сплетіння полосок. І, ще, як запевняють професіонали zlato, купуючи кулон варто подбати і про ланцюжок. Адже без основи носити підвіску не вийде.