fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

бурштинові копи

“Бурштинові копи”: розпочалися зйомки поліцейської комедії Аліни Бухтіярової

1 285

В Києві розбили тарілку з нагоди початку зйомок повнометражної комедії “Бурштинові копи” від НЛО TV та студії “Мамахохотала”. Прем’єра фільму запланована на лютий 2021 року.

Поліцейська комедія “Бурштинові копи” патрульного Максима (Євгена Яновича), який із дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Усе йшло за планом, але журналісти заскочили Максима під час чергування з напарницею в нестатутній ситуації. За це Максима переводять з Києва до селища глибоко в житомирських лісах. Там він і його новий напарник Богдан (Олег Маслюк) “переходять дорогу” бурштиновій мафії. Чи зможе Максим знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного Бурштинового Барона? І що має зробити звичайний патрульний, аби кохана його пробачила?

“Усім відомі популярні фільми про поліцейських – французька комедія “Таксі”, американська “Поліцейська академія”, “Погані хлопці” та інші. Ми ж вирішили створити по-справжньому українське кіно про українських поліцейських”, – розповів продюсер картини та керівник студії “Мамахохотала” Іван Мелашенко.

За його словами, творці стрічки хочуть реалізувати культову стрічку, яку будуть цитувати і якою захоплюватимуться. “Вважаю, що Україні потрібно більше фільмів, в яких правда і справедливість перемагають, і наші “Бурштинові копи” – саме така стрічка”, – додав він.

Бурштинові

Головні ролі у фільмі зіграли актори гумористичної студії “Мамахохотала” Євген Янович і Олег Маслюк. У стрічці також знімуться Дар’я Петрожицька (“Нічний швидкий”), співачка Аліна Паш, Олександр Рудинський (“Слов”яни”, “Перші ластівки”), Андрій Бурим (“Пограбування по-українськи”) та Аліса Тункевич.

Режисер – Аліна Бухтіярова (“Пограбування по-українськи”), автор сценарію – Іван Мелашенко.

Бурштинові

Бурштинові

“Бурштинові копи” – це проєкт, що знімається на замовлення телеканалу НЛО TV, виробництва Кінокомпанії ТОВ “КіноХіт Ю Ей”, за підтримки Державного агентства України з питань кіно, медіа-холдингу “Медіа Група Україна”, телеканалів “Україна” та НЛО TV, студії “Мамахохотала” та технічно-консультаційної підтримки Національної поліції України, Національної академії внутрішніх справ України.

Фільм став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно та отримав державну підтримку розміром 11 млн 625 тис. грн. (75% загальної вартості виробництва фільму).

Нагадаємо, в 2017 році студія “Мамахохотала” вже випускала повнометражну комедію “Інфоголік”, знятою спільно з телеканалом НЛО TV та компанією Idea Production. Картина при бюджеті ₴ 4 млн. зібрала в прокаті понад ₴ 5 млн.

Реліз комедії “Бурштинові копи” в Україні планується у 2021 році.

Читайте також

Від Пекельної хоругви до Кайдашів: де дивитись онлайн українське кіно 2020 року