fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Amazon Prime

“Спадок брехні”: фільм вийде на Amazon Prime, Apple Plus та більш ніж в 20 країнах

942

Платформи Amazon Prime, Apple Plus і більше ніж 20 країн придбали права на українсько-британський бойовик “Спадок брехні” зі Скоттом Едкінсом. Також представлено backstage фільму зі зйомок в Києві.

“Перша прем’єра з Lionsgate в США стартує 28 липня, в Китаї фільм буде прокатувати FOX. Amazon і Apple вже взяли фільм на свої платформи. В Азії фільм виходить не тільки на платформах, а й в кінотеатрах”, — повідомляє копродюсерка фільму Алла Бєлая.

Бойовик “Спадок брехні” виробництва Legacy Films и Toy Cinema також продали в такі країни як: Канада, Австралія, Латинська Америка, Німеччина, Франція, Італія, Країни Бенілюксу, Японія та інші.

Події шпигунського трилеру розгортаються в Києві. Мартін Бакстер, колишній оперативник МІ6, знову занурюється у світ шпигунства, коли молода українська журналістка Саша Степаненко просить його допомоги у розкритті шокуючої правди про секретні операції міжнародних спецслужб.

Amazon Prime

Головну роль у копродукційній стрічці України та Великої Британії виконав британський актор Скотт Едкінс (“Обговоренню не підлягає”, “Іп Ман 4”, “Нестримні 2”), а також українські та міжнародні зірки: Юлія Соболь, Онор Ніфсі, Гордон Александер, Марко Робінсон, Тетяна Носенко, Анна Буткевич, Сергій Калантай, Вільям Форсайт та інші.

По темі: Зірка бойовиків Скотт Едкінс знявся в українському трилері “Спадок брехні”

Дивіться backstage фільму зі зйомок в Києві: відео

Проект фільму став переможцем 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисер та сценарист фільму — Адріан Бол, оператор-постановник Саймон Роулінг, художники-постановники Пол Барнс.

З українського боку стрічку “Спадок брехні” продюсують Алла Бєлая і Дмитро Суханов. Зарубіжні продюсери фільму: Марк Фоліньйо та Грант Бредлі (Велика Британія), Кшиштоф Солек (Польща).

Читайте також:

 Вийшов трейлер фільму “Спадок брехні” зі Скоттом Едкінсом