fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Зірка бойовиків Скотт Едкінс знявся в українському трилері “Спадок брехні”

557

Британський актор, відомий роллю чемпіона підпільних боїв Юрія Бойка в серії американських бойовиків “Обговоренню не підлягає”, виконав головну роль у кінопроекті спільного виробництва України та Великої Британії.

Шпигунський трилер “Спадок брехні” – повнометражний ігровий фільм режисера та сценариста Адріана Бола. Події картини розгортаються у Києві. Мартін Бакстер, колишній оперативник МІ6, знову занурюється у світ шпигунства, коли молода українська журналістка Саша Степаненко просить його допомоги у розкритті шокуючої правди про секретні операції міжнародних спецслужб.

У фільмі також знялися українські та міжнародні зірки Вільям Форсайт, Юлія Соболь, Анна Буткевич, Онор Ніфсі, Сергій Калантай, Гордон Александер, Джон Хейлс та інші.

Проект фільму став переможцем 10-го конкурсного відбору Держкіно. 15 серпня 2018 року було укладено контракт з компанією “Toy Cinema” про надання кінопроекту державної фінансової підтримки розміром 17 млн 463 тис. грн, що складає 19,58% загальної вартості виробництва фільму.

З українського боку стрічку продюсують Алла Бєлая і Дмитро Суханов. Зарубіжні продюсери фільму: Марк Фоліньйо та Грант Бредлі (Велика Британія), Кшиштоф Солек (Польща). Міжнародними продажами картини займається американська компанія “13 Films”.

Зараз стрічка перебуває на етапі пост-продакшену. Реліз трилеру запланований на 2020 рік.

Читайте також

У серпні 2020 вийде приквел фільму “Червоний” – “Червоний. Без лінії фронту”