fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

У серпні 2020 вийде приквел фільму “Червоний” – “Червоний. Без лінії фронту”

647

Продовження фільму “Червоний” розповість історію становлення Данила Червоного та перенесе глядача в Кременець 1930-х років.

За сюжетом, разом із своїми друзями-студентами Червоний чинитиме спротив польській владі, розповсюджуючи листівки, що закликають до повстання. Юнацька боротьба врешті-решт набридає Червоному, який прагне більш рішучих дій. Коли одного з друзів схоплює таємна поліція, хлопці йдуть на радикальні дії й наважуються на збройне протистояння…

Зйомки продовження історичного фільму 2017 року “Червоний” почалися два роки тому, і знову продовжаться на Тернопільщині у кінці лютого. За цей час режисера Зазу Буадзе, який знімав першу частину, змінив режисер Тарас Ткаченко (Гніздо горлиці, Чорний ворон).

Фільм “Червоний. Без лінії фронту” знімають на основі однойменного кінороману Андрія Кокотюхи. Проект став переможцем Десятого конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно.

“Червоний. Без лінії фронту — це приквел. Ми переносимо події на 10 років від того часу, який показаний у фільмі Червоний, і показуємо міжвоєнний період, останні умовно мирні 38−39 роки, коли, як говорили, був подих великої війни”, — розповідав Кокотюха, презентуючи кінороман та майбутній приквел у 2018-му.

Події у фільмі “Червоний. Без лінії фронту” розгортатимуться в період з 1935 по 1945 рік на територіях, які зараз належать до Тернопільської та Волинської областей. Вперше буде показане життя українців у міжвоєнний період, протистояння патріотів репресіям польських, німецьких та російсько-радянських окупантів. Данило Червоний пройде шлях від студента Кременецького ліцею до командира загону Української Повстанської Армії. На цьому шляху він зустріне кохання, здобуде перемоги, зіткнеться зі зрадою та виправить власні помилки.

Нагадаємо, фільм “Червоний” грузинського кінорежисера Зази Буадзе вийшов на кіноекрани 24 серпня 2017 року. Стрічка розповідає про воїна УПА Данила Червоного, який потрапляє у сталінські табори.

Джерело: nv.ua

Читайте також

За лаштунками “Черкас”: під “Воины Света” Ляпіса Трубецького показали Backstage фільму