fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пекельна хоругва в кінотеатрі

“Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”: в кінотеатрі “СінемаСіті” знов покажуть фільм

1 757

Дивітся сімейний фільм Михайла Кострова “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”, створений за мотивами авторської казки одного з найпопулярніших казкарів України Сашка Лірника, в кінотеатрі “СінемаСіті”.

Фільм для всієї родини розповідає про козацький рід, Рай і Пекло, Різдво й нечисту силу. Стрічка наповнена українським народним гумором, а також тісно поєднана з фольклором, міфологією та віруванням.

Розклад сеансів “Пекельної Хоругви” в кінотеатрі “СінемаСіті”:

  • 16 липня, чтв. о 18:20 (ТРЦ Ocean plaza);
  • 17 липня, пнц. о 18:20 (ТРЦ Ocean plaza).

(ОНОВЛЕНО)

  • 20 липня, пнд. о 18:20 (ТРЦ Ocean plaza);
  • 21 липня, вівт. о 18:20 (ТРЦ Ocean plaza);
  • 22 липня, сер. о 18:20 (ТРЦ Ocean plaza).

Увага! Інформація постійно оновлюється. Перевіряйте дані про сеанси на сайты кінотеатру вашого міста.

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке

Фільм  відправляє глядачів у часи відважних козаків із Запорозької Січі. Їхні подвиги давно не дають спокою підступному Чорту, і він вирішує укласти парі зі Святим Петром. Якщо йому вдасться підкорити і утримати до Різдва найбільш хороброго козака Семена, він зможе знищити весь козацький рід. Але Семен так просто не здається, а чари Чорта на нього зовсім не діють.

А в основу фільму покладено сюжет твору одного з найпопулярніших казкарів України Сашка Лірника (Олександра Власюка, – справжнє ім’я сценариста) “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід”. Химерна українська стрічка стане продовженням веселого козацького химородництва Котляревського та Гоголя.

По темі: Казки онлайн від Сашка Лірника: дивіться топ-10 найпопулярніших

Дивіться тизер фільму “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”: відео

Картину фільмували на Київщині й у деяких місцях столиці, передусім у Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові. Підземний світ творили у знімальному павільйоні.

Від українських кінокритиків фільм “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” отримав змішані відгуки.

По темі (рецензія): “Пекельна Хоругва” або як в українському кіно перший супергерой з’явився

Нагадаємо, фільм мав свою фестивальну прем’єру у конкурсній програмі «Molodist Teen Screen» 48-го щорічного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Допрем’єрний показ стрічки «Пекельна Хоругва, або Різдво козацьке» відбувся у Києві у залі кінотеатру «Сінема-Сіті» напередодні Різдва — 23 грудня 2019 року. У широкий український прокат вийшов 1 січня 2020 року.

Фільм став переможцем 10-го пітчингу Держкіно. Кошторис фільму ~32 мільйони гривень, з них всі 32 мільйони — державні гроші.

Читайте також – 

Українські фільми, які в липні повернулись на великі екрани (оновлюється)