fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вийшов трейлер фільму “Спадок брехні” зі Скоттом Едкінсом

739

Після оголошення офіційної дати релізу українсько-британського шпигунського триллеру “Спадок брехні” у США, яка встановлена на 28 липня 2020 року, творці фільму презентували трейлер нового блокбастеру зі Скоттом Едкінсом у головній ролі в мережі.

Шпигунський трилер “Спадок брехні” — це кінопроект спільного виробництва України та Великої Британії, головну роль в якому виконав британський актор Скотт Едкінс, відомий роллю чемпіона підпільних боїв Юрія Бойка в серії американських бойовиків “Обговоренню не підлягає”. Також в фільмографії зірки бойовиків такі відомі картини, як: “Іп Ман 4”, “Нестримні 2”, “Доктор Стрендж” та інші.

Події картини розгортаються у Києві. Мартін Бакстер, колишній оперативник МІ6, знову занурюється у світ шпигунства, коли молода українська журналістка Саша Степаненко просить його допомоги у розкритті шокуючої правди про секретні операції міжнародних спецслужб.

Дивіться перший кінотеатральний трейлер “Спадок брехні”: відео

У трилері також знялися українські та міжнародні зірки: Юлія Соболь, Онор Ніфсі, Гордон Александер, Марко Робінсон, Тетяна Носенко, Анна Буткевич, Сергій Калантай, Вільям Форсайт та інші.

Читайте також: Зірка бойовиків Скотт Едкінс знявся в українському трилері “Спадок брехні”

Режисер та сценарист фільму — Адріан Бол, оператор-постановник Саймон Роулінг, художники-постановники Пол Барнс.

Спадок брехні

З українського боку стрічку “Спадок брехні” продюсують Алла Бєлая і Дмитро Суханов. Зарубіжні продюсери фільму: Марк Фоліньйо та Грант Бредлі (Велика Британія), Кшиштоф Солек (Польща).

28 липня 2020 року фільм вийде у США на DVD та VOD-платформах .

“Нове українське кіно” пропонує фотоогляд backstage кадрів зі зйомок фільму. Переглянути більше фото можна за посиланням.

Спадок брехні

Спадок брехні

Спадок брехні

Спадок брехні

Спадок брехні

Спадок брехні

Спадок брехні

Спадок брехні

Спадок брехні

Читайте також:

Презентовано трейлер фільму «UKE» Володимира Мули