fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Слабо фільм

Творці аматорського фільму “Слабо?” збирають кошти на другу частину під назвою – «Не слабо»

900

Перший фільм рівненського об’єднання Raising Entertainment “Слабо?” можна подивитись онлайн. Продовження стане міксом різних жанрів: детективу, фантастики, драми.

Про це проєкту “Нове українське кіно” повідомили творці YouTube-стрічки. “Щороку все більше українців покладаються у фінансуванні своїх проектів на краудфандинг, по народному – колективне фінансування. Логіка проста: якщо твій проект потрібен людям – його підтримають”, – розповів співавтор проєкту Віктор Підгрушний.

Короткометражна аматорська стрічка “Слабо?” – експериментальний міні-фільм, повністю відзнятий на телефон. Він розповідає про студента Марка, який живе звичайним життям до того часу, поки йому на пошту не приходить загадковий щоденник, що здатний впливати на майбутнє. Невміле користування артефактом призводить до трагічних наслідків і тепер Марка цікавить лише одне питання: Хто дав йому цей щоденник?

Фільм “Слабо?” можна подивитись онлайн на Youtube:

Для зйомок другого фільму автори планують зібрати 100 000 грн. на краудфандингу протягом наступних 25 днів. Ці кошти в разі успішного збору будуть спрямовані на залучення фахівців (режисера-постановника, оператора, художника по костюмах, художника-гримера, звукооператора), а також монтаж самого фільму.

“Світ швидко змінюється і молодь все частіше зустрічається з проблемами: залежність від думки оточуючих, проблемою самореалізації, проблемою безвідповідальних та несерйозних відносин. Фільм має на меті порушити всі ці проблеми. І зробити  це по молодіжному: адже усі герої фільму – молоді люди, а основна аудиторія – також молоді люди”, – коментує автор фільму Богдан Ніколайчук.

Орієнтовна дата прем’єри “Не слабо” – листопад 2020 року.

Читайте також

Мережу зірвав новий веб-серіал “Стефка”