fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

День, коли я зустрів Спайдермена

«День, коли я зустрів Спайдермена»: В Україні знімають воєнну драму з елементами фантастики

141

В центрі сюжету фільму «День, коли я зустрів Спайдермена» – історія волонтерки, яка відкриває у собі надприродні здібності та рятує майбутнє хлопчика з Бучі.

Як повідомляє Детектор медіа з посиланням на команду фільму, це спільний проєкт Об’єднання Українських Продюсерів (ОУП) та продакшну AMO Pictures, виробництвом займається Mamas Production.

Як анонсують творці стрічки, це перші зйомки повнометражного фільму на території України з початку повномасштабної російської агресії. Запуск виробництва стрічки «День, коли я зустрів Спайдермена» відбувся на початку травня, а зйомки тривають досі – у Львові, Києві та інших містах України.

День, коли я зустрів Спайдермена

Зйомки фільму (facebook.com/oupdocumentary)

Автор ідеї та со-продюсер фільму – Антон Скрипець, режисерка – Єва Стрєльнікова.

“Хтось знає історію школяра Пітера Паркера, який став Спайдерменом. Хтось чув про мільярдера Брюса Вейна, який одягнув костюм Бетмена. Ми розкажемо історію волонтерки Каті, яка відчула у собі суперсилу”, — говорить автор ідеї та со-продюсер фільму “День, коли я зустрів Спайдермена” Антон Скрипець.

Автори фільму особливу увагу приділяють унікальному формату, який вони обрали для своєї історії, і кажуть, що такого в Україні ще не було. Вони обіцяють незвичні рішення не тільки для українського, але й для світового кінематографу.

«Фільм має дуже нестандартний формат і, до всього, це перший художній фільм про широкомасштабну війну 2022 року. А ми, як компанія креативного сектору, віримо, що наша нація має зображувати свої проблеми не лише через документальну призму, а й через переживання та емоції, які дозволяє відчути інструментарій художнього кіно», – розповів операційний директор AMO Pictures Анатолій Дудінський.

У фільмі зіграють Єлизавета Зайцева, Олександр Рудинський, Олеся Жураківська, Катерина Кістень та інші.

Реліз фільму заплановано на осінь 2022 року. Прем’єра фільму очікується на стрімінгових платформах, фестивалях, телеканалах а також у кінотеатрах.

Нагадаємо, Об’єднання українських теле- та кінопродюсерів, створене в березні 2022 року, запустило в роботу сім документальних проєктів про війну Росії проти України. До об’єднання увійшли Володимир Бородянський, Віктор Мирський, Дар’я Легоні-Фіалко, Алла Липовецька, Ірина Зоря, Марина Квасова, Ігор Сторчак.

Читайте також

Заради українців: фільм Гая Річі за 150 мільйонів доларів зняли з прокату і перезнімуть