fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Операція "Фортуна": Мистецтво перемоги»

Заради українців: фільм Гая Річі за 150 мільйонів доларів зняли з прокату і перезнімуть

508

У березні мала відбутися прем’єра шпигунського бойовика Гая Річі «Операція “Фортуна”: Мистецтво перемоги». Але через війну в Україні дату прем’єри перенесли, а сцени, у яких фігурували українці в образі «поганих», – перезнімуть.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на Daily Mail. Як відомо, у стрічці, головні ролі якої зіграли Джейсон Стейтем та Ґ’ю Ґрант, була сцена з українськими гангстерами. У новому фільмі Гая Річі покажуть історію голлівудської зірки Денні Франческа (агента МІ-6), який допомагає шпигуну Орсону Форчюнгу зупинити торговця зброєю – мільярдера Грега Сіммондса.

За сюжетом, головного героя наймає міжнародна служба розвідки “П’ять очей”, яка дала завдання зупинити тих, хто стоїть за продажем смертельної зброї нового покоління.

У трейлері якраз йдеться про те, як Орсон на прізвисько “Фортуна” (Джейсон Стейтем) розповідає, що смертоносну зброю купив український синдикат. На що його компаньйонка у виконанні Обрі Плази відповідає, і далі починається розмова:

– Цей невідомий продавець був учора серед вас.

– Українець. Я можу проникнути всередину українців.

Дивіться український трейлер фільму: «Операція “Фортуна”: Мистецтво перемоги»

Наближені до стрічки джерела кажуть, що через повномасштабне вторгнення росіян, режисери вирішили не розмовляти про українців у ролі “поганих хлопців”. Інсайдери заявили, що це недоречно. Варто доповнити, що у стрічці – вигаданий сюжет і ця сцена мала б звучати як розвага, без всяких політичних чи соціальних натяків.

Щоб було ясно, у фільмі «Операція “Фортуна”: Мистецтво перемоги» багато поганих хлопців… Антагоністи приїжджають з усього світу. Але через чутливість до війни, що триває в Україні, було вирішено, що деякі з них більше не повинні ідентифікуватися як українці, – зазначило джерело.

Тепер шанувальниками доведеться чекати грудня 2022 року, аби побачити новий довгоочікуваний фільм Гая Річі.

Читайте також

Фільм української захисниці Хелени Максьом вийшов онлайн