fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм української захисниці Хелени Максьом вийшов онлайн

194

Стрічку «Не все буде добре» Хелени Максьом та Адріана Пірву відтепер можна переглянути на Takflix. Співрежисерка Хелена зараз перебуває у зоні бойових дій, тому 100% коштів з продажу стрічки буде перераховано батальйону, де служить Хелена.

Про це повідомляє прес-служба онлайн-кінотеатру Takflix.

«Не все буде добре» – це українсько-румунська документальна стрічка про життя «чорнобильського» покоління. Фільм отримав нагороду Міжнародної федерації кінокритиків FIPRESCI Award на Міжнародному кінофестивалі в Румунії та три нагороди на Одеському міжнародному кінофестивалі у 2020 році.

За темою: Фільм “Не все буде добре” взяв нагороду FIPRESCI Award в Румунії

Головний герой на співрежисер Адріан – румун. Адріан народився того ж року коли сталася Чорнобильська аварія. Його матір завжди вірила – те, що він наполовину сліпий і має глаукому, пов’язано з її візитом до України на шостому місяці вагітності. Адріану майже тридцять – він самотній і не має цілі. Він приймає рішення поїхати до України, щоб зняти фільм про людей, що постраждали від Чорнобиля та, можливо, знайти якийсь спосіб, що допоможе йому почуватися трішки краще про самого себе.

В Києві він зустрічає Олену, яка зростала в Україні з наслідками катастрофи. Після того як вона кидає роботу і переносить складну операцію на спині, вони стають партнерами у створенні фільму. Подорожуючи разом, вони знаходять людей що живуть з наслідками того, що сталося у 1986 році. Але, коли вони виявляють масштаб впливу Чорнобиля на нове покоління, проблеми зі здоров’ям наздоганяють їх і це змушує не раз переглядати і змінювати плани.

Дивіться стрічку «Не все буде добре» онлайн на Takflix за посиланням. Фільм доступний на території України мовою оригіналу з українськими субтитрами. Нижче дивіться трейлер.

Режисерами та співавторами сценарію стрічки стали Адріан Пірву (Румунія) та Олена Максьом (Україна), оператор Денис Мельник (Україна), продюсери Олена Єршова (Україна) та Адріана Соломон (Румунія).

Виробництво TATO FILM (Україна), Hi Film (Румунія), Мікрофільмом (Румунія) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Румунського центру кінематографії, MEDIA-Creative Europe, Румунського телебачення (TVR).

Кадри з фільму

Не все буде добре

Не все буде добре

Не все буде добре

Нагадаємо, кінопроєкт спільного українсько-румунського фільму з робочою назвою “Народжені квітнем / Our special birthday” («Не все буде добре») став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну підтримку розміром 1 млн 197 тис. 480 грн. (близько 30% загальної вартості виробництва фільму).

Читайте також

«Чорнобиль: втрачені плівки»: HBO випустить фільм з новими кадрами після катастрофи (трейлер)