fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

кінотеатри відновили роботу

В укритті з попкорном: як працюють кінотеатри Києва і що робити глядачам під час повітряної тривоги

408

У квітні і травні низка столичних кінотеатрів відновила свою роботу після вимушеної паузи через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Тепер їм доводиться працювати у нових умовах з повітряними тривогами та обмеженнями на час роботи.

Для всіх кінотеатрів працює одне важливе правило: під час повітряних тривог люди повинні бути в укриттях, тож сеанси переривають, а глядачів проводять до найближчого сховища. НВ розповіли, як працюють популярні київські кінотеатри в умовах воєнного часу та під час повітряних тривог.

Планета кіно

Де:
вулиця Дніпровська набережна, 12, ТРЦ River Mall
проспект Степана Бандери, 34 В, РЦ Блокбастер

кінотеатри відновили роботу

Обидва кінотеатри мережі Планета кіно відновили свою роботу. Тут транслюють світові прем’єри та українські фільми. Працюють і кіноресторани комфорту RE’LUX та попкорн-бари. Фільми показують з українським дубляжем або мовою оригіналу з українськими субтитрами. Однак, на жаль, через війну, не всі стрічки можна подивитися українською.

Під час повітряних тривог показ призупиняють, а відвідувачів проводять до сховища, що розташоване в підземному паркінгу ТРЦ. Квитки можна автоматично перенести на інший день чи фільм, або оформити повернення коштів.

Multiplex

Де:
вулиця Берковецька, 6Д, ТРЦ Lavina Mall
Кільцева дорога, 1, Respublika Park
вулиця Гната Хоткевича, 1 В, ТРЦ Проспект
вулиця Шептицького, 4А, ТРЦ Komod
вулиця Лугова, 12, ТРЦ Караван Outlet

кінотеатри відновили роботу

П’ять з восьми кінотеатрів мережі Multiplex відновили роботу в Києві. Фільми показують мовою оригіналу з українськими субтитрами або з українським дубляжем. З початку повномасштабного вторгнення в мережі запустили спеціальний вид сертифікату, який дозволяє купити квиток на місця категорії GOOD (стандартні комфортні місця) або на місця підвищеного комфорту (SUPERLUX) у будь-якому кінотеатрі мережі та на будь-який фільм чи альтернативний показ. 20 гривень з абонемента йде на допомогу ЗСУ у фонд Повернися живим.

Під час повітряних тривог показ призупиняють. Додивитися фільм можна у будь-який зручний час.

Жовтень

Де: вулиця Костянтинівська, 26

кінотеатри відновили роботу

З 21 травня кінотеатр Жовтень на Подолі відновив свою роботи після вимушеної перерви у майже три місяці.

Під час повітряних тривог демонстрація кіносеансу зупиняється. Глядачі мають пройти або до укриття в кінотеатрі, або до станції метро Контрактова площа. З купленим квитком гість може прийти на сеанс у будь-який інший день.

KINO42

Де: вулиця Костянтинівська, 11Б

22 травня камерний кінонтеатр KINO42 на Подолі відновив свою роботу. Як і до війни, тут показують українське та незалежне кіно, не продають попкорн, але забезпечують хороший звук і відчуття безпеки. Під час повітряних тривог показ не переривають, оскільки кінотеатр розташований у підвальному приміщенні. Тож глядачі можуть продовжувати насолоджуватися переглядом.

Оскар

Де:
ТРЦ Smart Plaza, проспект Перемоги, 24
ТРЦ Gulliver, пл. Спортивна, 1А
ТРЦ Dream, проспект Оболонський, 1Б

Усі три кінотеатри київської мережі Оскар відновили свою роботу 26 травня. П’ять гривень з кожного придбаного квитка передають на потребу ЗСУ. Під час повітряних тривог показ фільму припиняють, а додивитися його пропонують в будь-який зручний час протягом 10 днів.

Зараз у кінотеатрах Оскар можна подивитися головні світові прем’єри з українським дубляжем чи субтитрами.

Читайте також

«Скажені сусіди. Нові історії»: на великі екрани України повертаються улюблені герої «Скаженого весілля»