fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Скажені сусіди. Нові історії»: на великі екрани України повертаються улюблені герої «Скаженого весілля»

179

7 липня в національний прокат виходить стрічка «Скажені сусіди. Нові історії» — із новими пригодами, кумедними історіями та незмінними цінностями: любов’ю, дружбою та міцними стосунками. І новими сусідами.

Про це повідомляє Детектор медіа. Як зазначається, це перша українська кінопрем’єра від початку повномасштабного вторгнення росії.

Режисером-постановником проєкту виступив Олег Борщевський. Фільм стане продовженням кінофраншизи «Скажене весілля» від Film.ua Group та Prototype Production.

Робота над «Скаженими сусідами» почалася влітку 2021 року. Спершу планували створювати серіал, прем’єра якого була запланована на 2 березня 2022 року. Однак плани творчої групи проєкту змінилися внаслідок вторгнення росії.

«Меседж припинення старих сварок та об’єднання перед обличчям спільного ворога, того, хто прийшов зламати твоє звичне життя, – це надзвичайно актуальна для нас усіх зараз тема», — вважає керівниця напряму кінотеатральної дистрибуції Film.ua Group Надія Коротушка.

Ілюстрація: facebook.com/CrazyWedding.movie

У ролях: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Юрій Горбунов, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Віталій Іванченко, Володимир Миколаєнко, Євген Овчаров та інші.

Постер стрічки

Читайте також

«Скажене весілля 3»: сцени, які не увійшли до фінальної версії фільму