fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Чорнобиль: втрачені плівки

«Чорнобиль: втрачені плівки»: HBO випустить фільм з новими кадрами після катастрофи (трейлер)

415

Американський телеканал HBO анонсував документальний фільм «Чорнобиль: втрачені плівки» («Chernobyl: The Lost Tapes»), у який увійдуть раніше неопубліковані архівні відео й інтервʼю з очевидцями катастрофи.

Картина зображує, як Чорнобильська катастрофа викликала безпрецедентну недовіру до влади, породивши в Україні протестний рух, — зрештою він призвів до розпаду Радянського Союзу. Багато документальних кадрів, як зазначають автори, будуть показані вперше.

«Через 36 років після вибуху реактора на Чорнобильській АЕС в радянській Україні нещодавно були виявлені архівні кадри тих подій та записані інтерв’ю зі свідками. Стрічка дає емоційну і захоплюючу картину масштабів катастрофи, а також того, на що йшла радянська влада у спробі приховати інцидент», — йдеться в описі фільму.

Дивіться офіційний трейлер стрічки «Чорнобиль: втрачені плівки»

«Чорнобиль: втрачені плівки» – документальний фільм Sky Original, створений Top Hat Productions спільно зі Sky Studios. Режисер і продюсер — британець Джеймс Джонс. Виконавчий продюсер – Даррен Кемп.

Премʼєра фільму відбудеться на телеканалі HBO 22 червня, о 21:00 за місцевим часом. Потім фільм має зʼявитися на стримінгу HBO Max.

Нагадаємо, у 2019 році HBO випустив мінісеріал «Чорнобиль», присвячений аварії на ЧАЕС. Проєкт став найбільш рейтинговою в історії міністрічкою та отримав Золотий глобус.

Читайте також

Розпочалися зйомки нового документального серіалу “Чорнобиль” з музичним оформленням від гурту “ONUKA”