fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Я працюю на цвинтарі» онлайн: фільм тимчасово став доступним для перегляду

3 365

Творці стрічки «Я працюю на цвинтарі» відкрили тимчасовий онлайн кінотеатр для перегляду драми з елементами чорного гумору. Отримані кошти підуть на потреби ЗСУ.

Як повідомляють виробники на своїй сторінці у Facebook, онлайн кінотеатр буде відкритий до 14 червня. Фільм доступний з субтитрами англійською, польською, чеською, французькою та італійською мовами.

«Прямо зараз частина команди фільму боронить нашу Україну від русні. Автор сценарію Павло Белянський і актор Олексій Тритенко – воїни ЗСУ, продюсери Тарас Босак і Артем Колюбаєв – волонтери ГО “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії”. Для наших військових є конкретні потреби: тепловізори та допоміжне спорядження, що дозволить ефективно нищити ворога», – йдеться в повідомленні.

Придбати квитки на онлайн перегляд фільму на платформі vimeo можна за посиланням.

“Я працюю на цвинтарі” (I Work At The Cemetery) — українсько-польська копродукція, драматичний фільм з елементами чорного гумору режисера Олексія Тараненка, яку створено за мотивами однойменної книги українського письменника, блогера Павла “Паштета” Белянського.

Фільм розповідає історію чоловіка Олександра (актор Віталій Салій), який втік від життя і знайшов тиху роботу на цвинтарі, де має свою контору з виготовлення пам’ятників. Він сподівається, що там його мало хто турбуватиме. Але кожного дня до нього приходять непрості клієнти і, так чи інакше, цвинтар проникає у життя головного героя. В круговерті з різних людських доль, смішного та сумного, наш герой починає змінюватися.

Дивіться офіційний тизер “Я працюю на цвинтарі”

Ролі в фільмі, в якому головну пісню створила Марина Круть з гурту “Krutь”,  зіграли: Віталій Салій, Вікторія Городецькая, Анна Іванова, Віктор Жданов, Андрій Ісаєнко, Максим Донець, Римма Зюбіна, Ксенія Жданова, Олена Хохлаткіна, Олексій Тритенко, Ігор Цішкевич.

Виробництвом фільму займалися Good Morning Film (Україна), Mainstream Pictures (Україна) та Stewopol Ms Sp.z.o.o. (Польща).

Читайте також

Трагізм війни через історію матері: три українські фільми онлайн, які варті вашої уваги