fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пес Патрон: Агент під прикриттям

Агент під прикриттям: вийшла друга серія мультсеріалу про пса Патрона

348

Дивіться онлайн нову серію «Агент під прикриттям» пригодницького мультсеріалу українського виробництва про пса Патрона.

Нова серія мультсеріалу «Пес Патрон» вже доступна до перегляду на медіасервісі Megogo та YouTube-каналі Патрона. Одночасно з премʼєрою вийшли серії жестовою мовою для дітей з порушенням слуху. Переклад підготувала соціальна ініціатива медіасервісу Megogo «Дивись як чутно».

Нагадаємо, 7 січня на Megogo відбулась премʼєра першої серії пригодницького мультсеріалу під назвою «Зруйнований міст», де головний пес-сапер країни розповідає про свої пригоди та вчить дітей правилам безпеки під час війни.

За темою: Пес Патрон став героєм нового мультсеріалу: дивіться онлайн першу серію

Друга серія «Агент під прикриттям» видалася ну дуже шпигунсько-пригодницькою, йдеться в описі до мультфільму. Тут тобі і погоня за капосними Бубухами, і ніби звичайна коза, а насправді — спеціальний агент Паляниця, і страшенна небезпека, і дуже вчасний дощ, і кумедні голуби, що так дратують Тома.

Актори: Михайло Карпань (Патрон), Дмитро Гаврилов (Том), Василь Байдак (Бубух), Ірма Вітовська (спецагент Паляниця), Даша Астаф’єва (голубка Галушка), Тарас Стадницький (голуб Чубчик).

Режисерка анімації: Анастасія Фалілеєва. Авторка ідеї та сценаристка: Саша Рубан. Виконавча продюсерка: Юля Гребеньовська. Асистентка продюсерки: Анастасія Павлова. Виконавчий директор з маркетингу: Дмитро Корженєвський. Композитор: Zakhar Bo. Звукорежисер: Андрій Біланенко. Головний саундтрек: Karta Svitu «Пес Патрон».

Мультфільм створено спільно зі студією PlasticBag за підтримки USAID, партнером також стала організація ЮНІСЕФ, яка раніше дала Патронові титул «Пса Доброї волі».

Читайте також

“Хоробрі Зайці” онлайн: мультсеріал з’явився у вільному доступі