fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Хоробрі Зайці онлайн

“Хоробрі Зайці” онлайн: мультсеріал з’явився у вільному доступі

967

Україно-іспанський розважально-навчальний мультсеріал для дошкільнят “Хоробрі Зайці” тепер можна безкоштовно переглянути онлайн.

“Хоробрі зайці” – це музичний пізнавальний 2D анімаційний серіал для маленьких глядачів про допитливих Хоробрих Зайців, які вирушили у Велику подорож, щоб дослідити різноманітний світ і зустрітися з новими друзями.

За допомогою цього проєкту творці сподіваються заохотити цікавість та емпатію в дітях, щоб вони приймали, поважали і раділи різноманітності в світі.

Кожна 7-хвилинна серія починається з сімейної мандрівки Зайце-бусом. Під час зупинок брат і сестра Боп і Бу зустрічають різних тварин, які абсолютно на них не схожі. Вони знайомляться, вигадують нову гру та знаходять спосіб потоваришувати попри відмінності між ними. Девіз Хоробрих Зайців: “Ми можемо здаватися один одному різними, але все ж знайдемо спосіб стати друзями і грати разом!”

Дивіться спеціальні випуски та цілі серії стрічки “Хоробрі Зайці” онлайн на YouTube-каналі мультсеріалу: відео

Мультсеріал створений українським креативним продакшеном Glowberry в ко-продукції з іспанською анімаційною студією Ánima. “Хоробрі зайці” поєднують пригоди, гумор та навчальні елементи. Ціль серіалу не тільки розважати дошколят, але й сприяти розвитку соціальних навичок дітей.

За темою: Світова прем’єра мультсеріалу “Хоробрі зайці” відбудеться в Україні

Авторка ідеї та креативна продюсерка дитячої стрічки Ольга Черепанова (Україна). Головний режисер – Тім Ференбах (Велика Британія). Головний сценарист – Джон Ван Брюгген (Канада). Арт-директорка – Анна Сарвіра (Україна).

Тизер мультсеріалу “Хоробрі Зайці”: відео

Проєкти професійної команди креаторів Glowberry стали фіналістами пітчингів таких міжнародних анімаційних фестивалів, як Cartoon Forum (2018), Animation Production Day, Cartoon 360, Annecy International Animated Film Festival (MIFA), Ottawa International Animation Festival, The Financing Forum for Kids Content.

У складі команди Ánima – головний режисер Тім Ференбах (Велика Британія) та головний сценарист Джон Ван Брюгген (Канада), які мають величезний досвід роботи з дитячим анімаційним контентом. Візуальний стиль створила відома українська ілюстраторка Анна Сарвіра. Проєкт створений за підтримки FilmUА Group, ДержКіно та Міністерства молоді і спорту України.

Хоробрі Зайці онлайн

Читайте також 

Від “Черкас” до “Атлантиди”: де дивитись онлайн українське кіно 2020 року