fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Все буде Ок

“Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих”: вийшли тизери комедії

773

Дивіться два нові тизери комедійної стрічки “Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих” з Іриною Бенюк та Ірмою Вітовською в головних ролях. Фільм вийде в кінотеатрах вже 28 січня.

Картина режисера Тараса Бенюка розповідає про дівчину Лізу, яка втрачає бізнес і коханого. Замість Польщі, куди вона їхала на заробітки, Ліза опиняється без грошей і речей в передноворічному гірськолижному курорті Буковель. Тут з нею відбуваються несподіванки, курйози і новорічні чудеса. Головна героїня знайде тут і кохання, і дружбу.

В фільмі знімалися: Ірина Бенюк (Ліза, яка випадково, замість Польщі, потрапляє в Буковель), її ексцентрична мама (Ірма Вітовська (“Мої думки тихі”, “Брама”), Анна Андрусишин (інструктор з лиж Аліна), Володимир Тафійчук (закоханий в Аліну охоронець Іван) та інші актори.

Дивіться новий тизер новорічної комедії “Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих”: відео

Як зазначають творці комедії, в фільмі багато музики, багато Карпат, снігу, простору, гірських лиж і радості. А всі драматичні епізоди завершуються виключно щасливим кінцем. Саундтреки до фільму виконує гурт “СКАЙ”.

За темою: В Буковелі знімають комедію “Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих” (трейлер)

Розробкою картини займається Ukrainian West Film. Режисер стрічки – Тарас Бенюк, сценаристи – Соломія Ільницька, Володимир Єшкілєв, Тарас Бенюк, Михайло Пустовойт. Продюсери – Олег Головенський, Михайло Пустовойт, Володимир Швадчак.

Фільм вийде в кінотеатрах 28 січня 2021 року.

Читайте також

Подарунок на Різдво: українські новорічні фільми онлайн для сімейного перегляду