fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

хоробрі зайці

Світова прем’єра мультсеріалу “Хоробрі зайці” відбудеться в Україні

716

У суботу, 5 грудня, українські глядачі першими у світі побачать розважально-навчальний серіал для дошкільнят “Хоробрі зайці”. Прем’єра відбудеться на телеканалі для сімей з дітьми “ПлюсПлюс” о 12:35.

Про це повідомляє прес-служба мультсеріалу. “Україна стане першою країною, яка побачить анімаційний серіал, метою якого є допомогти дітям у першому досвіді соціалізації, навчити лояльно приймати відмінності інших та бути сміливими в дослідженні різноманітності навколишнього світу”, – йдеться в описі.

“Хоробрі зайці” / Brave Bunnies – це новий музичний пізнавальний 2D анімаційний серіал для маленьких глядачів. За допомогою цього шоу творці сподіваються заохотити цікавість та емпатію в дітях, щоб вони приймали, поважали і раділи різноманітності в нашому світу. Найближчі пів року прем’єри також відбудуться в таких країнах, як Німеччина, Іспанія, Ізраїль, Австралія та Фінляндія.

За сюжетом, серіал розповідає про допитливих та сміливих брата і сестру Бопа і Бу, які разом зі своєю ЗаЙцеродиною мандрують, досліджуючи свій різноманітний світ і знаходячи нових друзів. Деякі друзі на перший погляд здаються їм зовсім іншими, та вони завжди знаходять ЗаЙцегеніальні ідеї, як подружитися, вигадати нову гру і веселитися разом.

Мультсеріал створюється українським креативним продакшеном Glowberry, що створює високоякісний контент 360 для дітей та сімей у всьому світі, в ко-продукції з іспанською анімаційною студією Ánima, яка спеціалізується на 2D і CGI-анімації.

Проєкти професійної команди креаторів Glowberry стали фіналістами пітчингів таких міжнародних анімаційних фестивалів, як Cartoon Forum (2018), Animation Production Day, Cartoon 360, Annecy International Animated Film Festival (MIFA), Ottawa International Animation Festival, The Financing Forum for Kids Content. У складі команди Ánima – головний режисер Тім Ференбах (Велика Британія) та головний сценарист Джон Ван Брюгген (Канада), які мають величезний досвід роботи з дитячим анімаційним контентом. Візуальний стиль створила відома українська ілюстраторка Анна Сарвіра. Проєкт створюється за підтримки FilmUА Group, ДержКіно та Міністерства молоді і спорту України.

Ольга Черепанова, авторка ідеї та креативна продюсерка мультсеріалу, коментує: «У роботі над сценаріями ми консультувалися з психологами, щоб врахувати вікові особливості та інтереси дошкільнятї. У нашому серіалі головні герої зустрінуться з багатьма друзями з різними характерами, але зможуть знайти спільну мову та зіграти в нову гру з кожним».

Нагадаємо, перший сезон “Хоробрих Зайців” складатиметься з 52 серій по 7 хвилин. Прем’єра мультсеріалу для широкого кола глядачів запланована на першу половину 2021 року.

Читайте також –

“Муніме”: вийшов тизер до мультфільму в стилі стоп-моушен анімації