fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

фільми онлайн

“Чарівна Балерина”, “Виграти все” та інші фільми з’явились у вільному доступі онлайн

489

Музична комедія Олени Рубашевської “Чарівна Балерина”, документальний фільм Дмитра Томашпольського “Виграти все” та ще три українські фільми стали доступні для безкоштовного перегляду онлайн.

Нову кінодобірку можна переглянути на Youtube-каналі Держкіно. Серед опублікованих стрічок, створених за підтримки Агенства, одна повнометражна документальна картина – “Виграти все” Дмитра Томашпольського, та чотири короткометражні: “Чарівна Балерина” Олени Рубашевської, “Крапка в кінці роману” Андрія Макарченка, “Метелик” Максима Буйницького та анімаційна 3D-стрічка Сергія Мельниченка “Дівчинка з риб’ячим хвостом”. Детальніше про фільми онлайн читайте далі.

“Чарівна Балерина”

Музична комедія Олени Рубашевської “Чарівна Балерина” розповідає про незвичайну особливість звичайного сантехніка Петровича: час від часу його перестає слухатися його тіло та незалежно від волі власника починає танцювати балет. Зазвичай Петрович заспокоює напади алкоголем. Та одного дня ситуація погіршується…

У 2018 році картина була визнана “Найкращою комедією” кінофестивалю Great Lakes International Shorts Festival (США) та була представлена на Cannes Short Film Corner. Режисером і автором сценарію фільму є Олена Рубашевська, продюсер – Вікторія Слопіцька. Ролі у фільмі виконали Олександр Ягольник, Ігор Зоров, Микола Пташинський.

Дивитися фільм “Чарівна Балерина”: відео

“Крапка в кінці роману”

“Крапка в кінці роману” є дебютним короткометражним фільмом режисера Андрія Макарченка. Це історія про письменника, який створює детективний роман і потрапляє в світ своїх персонажів. Автору доводиться жити життям головного героя свого твору, доля якого складається не дуже вдало.

Режисер та автор сценарію – Андрій Макарченко, композитор – Максим Шоренков, ролі виконали Євген Підгорний, Крістіна Синельник. Стрічку створено в 2013 році Національною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка.

“Виграти все”

Повнометражний документальний фільм Дмитра Томашпольського “Виграти все” розповідає про механізм перемоги, створений великим тренером Ігорем Турчиним. Під його керівництвом жіночий гандбольний клуб “Спартак” (Київ) став єдиною у світі командою, що потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Гандболістки здобули всі можливі нагороди у своєму виді спорту, перемогли в усіх змаганнях як на державному, так і на міжнародному рівнях. А лідера команди Зінаїду Турчину визнано найкращою гандболісткою XX століття.

Режисер та автор сценарію – Дмитро Томашпольський, композитор – Тимур Полянський, продюсер – Олена Дем’яненко (кіностудія “Гагарін Медіа”).

“Метелик”

“Метелик” – короткометражний фільм режисера та автора сценарію Максима Буйницького за мотивами однойменного оповідання з книги “Звірослов” Тані Малярчук. Героїня фільму Жанка за допомогою Бога стає майже ідеальною людиною. І тому Бог звільняє її від важкого буття, перетворивши на метелика. На неї чекає легке безтурботне життя. Та чи прагнула вона саме цього? І чи справді вона на це заслужила?

Стрічка знята у 2012 році Національною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка за підтримки Держкіно. Оператор-постановник – Олександр Кришталович, композитор – Максим Шоренков, художник-постановник – Інга Житня, звукорежисер – Юрій Лавриненко, режисер монтажу – Олена Калітіна.

“Дівчинка з риб’ячим хвостом”

“Дівчинка з риб’ячим хвостом” – короткометражна анімаційна 3D-стрічка режисера Сергія Мельниченка. Це історія про подорож у таємничий внутрішній світ людини: одного разу ви можете стати дівчинкою з риб’ячим хвостом і мандрувати в світі своїх емоцій, наче в казці…

Фільм створено студією “Червоний собака” у 2013 році, за підтримки Держкіно. Продюсер картини – Олена Голубєва. У 2014 році “Дівчинка з риб’ячим хвостом” отримала Приз глядацьких симпатій Національного конкурсу КМКФ “Молодість”, фільм також є призером фестивалю “Відкрита ніч. Дубль 17”. Стрічку було відібрано до конкурсної програми престижного Міжнародного анімаційного фестивалю Ottawa International Animation Festival.

Читайте також

“Ржака” онлайн: фільм Томашпольського з’явився у відкритому доступі