fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм La Plage

Макс Барських записав саундтрек до української ЛГБТ-драми La Plage («Пляж»)

1 025

«La Plage» режисера Сергія Ткаченко – український арт-хаус у жанрі еротичної драми. Фільм, саундтреком до якого став новий сингл Макса Барського, вийде в 2021 році.

Фільм «La Plage» розповідає історію двох одностатевих пар, які волею випадку знайомляться у вагоні поїзда, що прямує на північ Франції. Хлопці їдуть до батьків здійснити камінг-аут, а дівчата, овіяні пристрастю свіжих почуттів, прямують назустріч новим пригодам. Втім, їх зустріч у поїзді змінює все: спочатку – плани, а згодом – свідомість.

Головні ролі в картині грають Анастасія Люндрінська, Анастасія Фетісова, Рафаель Сей та  Денис Грищук.

​Пісня «Имена» присвячена езотеричній подорожі двох споріднених душ із минулого життя в нинішнє, і їх зустріч в новій реальності. За словами музиканта, трек був написаний в номері амстердамського готелю під враженням від спонтанної зустрічі.

«Мені здавалося, я зустрів в цьому місті рідну душу з минулого життя: ми зіткнулися на час і пройшли повз один одного» – заявив співак Макс Барських.

Зйомки картини проходили восени 2019 року в Північній Нормандії. Своє життя на кінофестивалях і кіноринку фільм La Plage почне в 2021 році. Прем’єра в Україні запланована на кінець того ж року.

​Читайте також

В Україні планують зняти ЛГБТ-стрічку «Мій юний принц»