fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мій юний принц Петро Ниньовський

В Україні планують зняти ЛГБТ-стрічку «Мій юний принц»

1 831

Фільм «Мій юний принц» від продюсера та сценариста «Перших ластівок» Олексія Гладушевського стане першим повнометражним художнім фільмом на теми дорослішання й ЛГБТ. Стрічку з шекспірівським сюжетом знімуть в Україні й виключно українською командою.

Як повідомляє Yabl.ua, сюжет стрічки розповість про 17-річного Поля із заможної родини, який страждає на агорафобію (страх відкритого приміщення – ред.). Разом з матір’ю Поль живе на гроші, виручені бабусею Норою від продажу витворів мистецтва. Він веде розгульне, екстравагантне й повне guilty plesures життя у своєму шикарному домі – аж поки не зустрічає молодого хлопця Антуана і його батька Марка. Саме вони змінять геть усе в цій налагодженій системі і стануть ключовими фігурами у справі про подвійне вбивство.

Роль Поля зіграє український актор Петро Ніновський, який знімався у серіалі від 1+1 «Сидоренки-Сидоренки». Серед виконавців також побачимо Вікторію Литвиненко, Евгенія Лісничого, Ксенію Жданову, Анастасію Пустовіт, Оксану Гребенюк, Павла Вишнякова, Артемія Єгорова, Андрія Максимова, Ігора Іванова.

Петро Ниньовський Мій юний принц

Петро Ниньовський, виконавець ролі Поля. Фото: О. Оборина

Вікторія Литвиненк Мій юний принцо

Вікторія Литвиненко, виконавиця ролі Софії (фото М. Дьяконенко)

Роль Марка зіграє український кримськотатарський актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв (“Номери”, “Захар Беркут”, “Кіборги”, “Чужа молитва”, “Хайтарма”).

Ахтем Сеітаблаєв Мій юний принц

Ахтем Сеітаблаєв (фото М. Мочалов)

По темі: Довженко, Сеітаблаєв і Левченко зіграють у байопіку “Інший Франко”

Днями Олексій Гладушевський публічно оголосив вже затверджену команду проекту. Режисером та сценаристом стрічки стане Хачатур Василян, нагороджений у 2018 році за фільм «Деталі» на Le Petit Cannes Film Festival. Художником-постановником – Дмитро Костюминський, сценограф і театральний режисер, відомий роботою з Владом Троїцьким. Оператор – Євген Усанов.

Зараз фільм готують до подачі на конкурс Держкіно. Створюватиме його кінопродакшн Real Pictures, запущений Олексієм Гладушевським та Регіною Маряновською-Давідзон наприкінці 2019 року. Зйомки заплановані на 2021-й.

«Це масштабне Арт-кіно з по-справжньому шекспірівським сюжетом, сценарій до якого експерти вже охрестили «українським «Гамлетом». Історія головного героя, його сім’ї та оточення буде близька й цікава глядачам у всьому світі. У фільмі ми досліджуємо кілька важливих тем: любов, тиранія, смерть, одержимість, залежність, несвобода, ізоляція. Стрічка буде насичена візуальним естетством і, що не властиво українському кіно, еротичними сценами», – коментує Олексій Гладушевський.

Нагадаємо, допрем’єрний показ-презентація перших двох серій серіалу «Перші ластівки» продюсера та сценариста Олексія Гладушевського в Україні відбувся 5 листопада 2019 року в київському кінотеатрі «Жовтень». Телевізійний старт першого сезону на «Новому каналі» відбувся 19 листопада 2019 року. Після релізу першої серії першого сезону телесеріалу він отримав схвальні відгуки від українських кінокритиків.

Читайте також –

“Кава з кардамоном”: Історія забороненого кохання у Львові середини XIX століття