fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Довженко, Сеітаблаєв і Левченко зіграють у байопіку “Інший Франко”

421

Історична біографічна драма “Інший Франко” режисера Ігоря Висневського присвячена сину Івана Франка – Петру, який прожив життя, сповнене досягненнями і авантюрами, вийде у прокат у 2020 році.

Сюжет

Це історія кохання Петра Франка з дружиною Ольгою і історія суперництва з другом, Василем Грищуком. Історія про те, як під проводом Петра в Україні зароджувався “Пласт”, про те, як Петро Франко став піонером авіації Галицької Армії, як намагався просто бути вченим науковцем, але доля і часи змусили його займатися політикою. Таємниця смерті сина Каменяра і досі не розкрита. Отже, творці фільму спробують уявити, що сталося насправді.

Перший розширений тизер фільму “Інший Франко”

"Інший Франко". Перший тізер.

Друзі! Ми знаємо, як ви чекаєте.Нам також вже важко стримувати себе. Так, до прокату в кінотеатрах ще майже рік. Але ми всі хочемо бачити, про що наше з вами кіно.Тому до вашої уваги перший розширений тизер фільму "Інший Франко". #ВибірЗаТобою

Опубліковано Інший Франко Неділя, 25 серпня 2019 р.

У ролях:

Петро Франко – Вячеслав Довженко/Роман Куліш

Ольга Франко – Надія Левченко/Лілія Юськевич

Андрій Грищук – Ахтем Сеітаблаєв/Андрій Федінчик

Максим – Максим Донець

Віра Франко – Яна Коверник

Ася Франко – Ірина Кудашова

Режисери – Ігор Висневський, Віталій Малахов; продюсер – Дмитро Кравченко; сценарій – Тарас Боровок, Дмитро Наумов; оператори – Андрій Миронюк, Тетяна Дудник.

Перший постер фільму “Інший Франко”

Другий постер фільму “Інший Франко”

Червень 1941 року, в маєтку Франків у Львові – несподіваний гість. Це старий друг Петра Франка – Андрій Грищук. Пліч-о-пліч – крізь найбуремніші роки і події. Вони разом стояли біля витоків скаутської організації “Пласт”, вони боролись за кохання однієї жінки, два військові льотчики, вони рятувались з палаючого літака, вибирались із полону, в радянському Харкові не дали загинути від Голоду дітям. Тепер світ – у вогні Другої світової. Хто і яку роль зіграє в історії? Історія дружби, суперництва і кохання.

За підтримки Міністерства культури України (фільм – переможець конкурсу патріотичного кіно Мінкульту 2018 року з робочою назвою “Третій син каменяра”)

Джерело: Facebook “Інший Франко”

Залишити відповідь