fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Проєкт Ukraїner презентував англомовний відеоролик “Explore Ukraine!”

259

Медіапроєкт Ukraїner, що розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки в Україні, представив до Дня Соборності України відео, яке має показати іноземцям невідому Україну.

У цьому 36-хвилинному ролику зібрано понад 100 локацій з усіх регіонів України, окрім окупованих, та 16 неймовірних саундтреків різних крутих українських виконавців.

“Це відео для ваших друзів за кордоном. За 40 хвилин їхнього часу ви зможете показати їм, якою є Україна: від пеліканів на Півдні до одного з перших хмарочосів Європи у Харкові; від вражаючої Прип’яті до Боржавської вузькоколійки на Заході. Просто надішліть їм посилання на це відео”, – зазначили автори проєкту.

Дивіться вражаюче відео від Ukraїner – “Explore Ukraine!”:

До відео “Explore Ukraine!” увійшли зйомки трирічного дослідження України, яке супроводжують англійські субтитри.

У відео зображені вражаючі кадри, зняті переважно за допомогою квадрокоптера під час першого кола експедиції Ukraїner. Воно тривало із червня 2016 до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони. Не потрапила експедиція лише на тимчасово окуповані території.

Ukraїner — волонтерський медіа-проєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. Ця глибока антропологічна етнографічна експедиція тривала з червня 2016 року до жовтня 2018 року та охопила всі 16 історичних регіонів України – від Слобожанщини до Поділля та від Волині до Таврії (крім тимчасово окупованих територій). До творення проєкту залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами. Наразі учасники проєкту вирушили у вже друге експедиційне коло, щоб зафіксувати те, чого не вдалося в першому.

Джерело: Ukrinform

Залишити відповідь