fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Східняк трейлер

Презентовано трейлер фільму “Східняк” з Богданом Бенюком

1 211

Разом з оголошенням офіційної дати релізу фільму, яка встановлена на 20 серпня 2020 року, ІнсайтМедіа представив трейлер фільму “Східняк”, знятого на основі реальних історій з АТО.

Другого липня було відновлено роботу кінотеатрів в Україні. Саме з цієї нагоди, як повідомили порталу cinema.in.ua творці стрічки, презентовано офіційний трейлер фільму, що вийте на широкі екрани вже 20 серпня, і стане першою масштабною післякарантинною національною прем’єрою до Дня Незалежності України.

Саме із дебютної стрічки Андрія Іванюка “ІнсайтМедіа” та дистриб’ютор “SVOEкіно” планують розпочати сезон гучних українських прем’єр.

Фільм «Східняк» («EastMan») – українське комедійне бадді-муві за реальними історіями з життя в АТО. Дебютний фільм Андрія Іванюка, що засновано на особистій історії режисера, та справжній бенефіс Богдана Бенюка.

Фільм розповідає про один день з життя двох бійців – «Бороди» та «Режисера». Прототипом останнього став сам Іванюк, який служив в 53-й механізованій бригадіВетеран бойових дій на сході України розповідає глядачам про свого бойового побратима – вихідця з Донбасу із позивним «Борода».

За сюжетом, боєць з позивним «Борода» – невгамовний оптиміст та здатен вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу, він – перший, коли треба відправитися в штаб, щоб «вибити» необхідне для забезпечення свого підрозділу. У напарники Борода бере з собою молодого новачка, якого кличуть «Режисер». Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими і цивільними, потрапляючи у різні халепи – кумедні та не дуже…

Дивіться перший кінотеатральний трейлер фільму “Східняк”: відео

У ролях: Богдан Бенюк, Анатолій Максим’юк, Катерина Степанкова, Максим Донець, Володимир Осадчий, Сергій Солопай, Альбіна Сотникова, Алла Мартинюк.

По темі: Богдан Бенюк, “Східняк”: Цей фільм буде в ряду тих фільмів, які прославляються Україною

Режисер та автор сценарію: Андрій Іванюк. Оператор: Андрій Котляр. Виконавчий продюсер: Дмитрій Кожема. Продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяникова.

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У 2019 «Східняк» вже встиг взяти участь у Національній конкурсній програмі Одеського міжнародного кінофестивалю 2019 року, де відбулася його українська та світова кінопрем’єра, Міжнародному кінофестивалі «Бруківка», Трускавецькому міжнародному кінофестивалі «Корона Карпат».

Читайте також –

Андрій Іванюк, режисер фільму “Східняк”: Хочу йти на пітчинг із темою про Майдан