fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Східняк

1 632

СхіднякЖанр: воєнна драмеді

Виробник: ІнсайтМедіа

Дистриб’ютор: Своє Кіно

Режисер: Андрій Іванюк

Сценарист: Андрій Іванюк

Оператор-постановник: Андрій Котляр

Художник-постановник: Володимир Романов

Композитори: Патрик Кеннелл, Олександр Ярмола

Режисер монтажу: Станіслав Толмачов

Продюсери: Володимир Філіппов, Алла Овсяннікова, Андрій Суярко, Олександр Коваленко

Виконавчий продюсер: Дмитро Кожема

У ролях: Богдан Бенюк, Анатолій Максим’юк, Катерина Степанкова, Максим Донець, Володимир Осадчий, Сергій Солопай, Альбіна Сотникова, Алла Мартинюк

Прем’єра: 20 серпня 2020

Бюджет: ₴ 10 084 488

Це своєрідний портрет людини для якої війна на сході України стала особистісним викликом. Барада корінний житель Донбасу, кремезний чоловік років сорока пяти, сімянин, звичайний робітник. Режесер молодий чоловік років двадцяти шести, неодружений, західняк, представник інтелігенції. Це звичайний дeнь рядових військовослужбовців. Цe події і люди, яких зазвичай можна зустріти там. Це взаємини між людьми, яким доводиться бути тут і зараз під час війни. Цe нe тільки отримання унікального життєвого досвіду, але й своєрідний культурний обмін різних соціальних прошарків і мeнтальностeй. Цe народження нових, особливих традицій.

Цікаві факти:

  • Фільм засновано на реальних подіях відображених в щоденнику сценариста і режисера фільма Андрія Іванюка, який воював на Донбасі. Фільм розповідає про один день з життя двох бійців – “Бороди” та “Режисера”. Прототипом останнього став сам Іванюк, який служив в 53-й механізованій бригаді. Ветеран бойових дій на сході України розповідає глядачам про свого бойового побратима – вихідця з Донбасу із позивним “Борода”.