fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Східняк

Фільм «Східняк» режисера Андрія Іванюка вийшов онлайн

1 927

Українське комедійне роуд-муві «Східняк», знятий за реальними історіями з життя в АТО, доступний для перегляду онлайн з 1 жовтня на сервісі sweet.tv.

Про це повідомляють “ІнсайтМедіа” на своїй офіційній сторінці у Facebook. «Східняк» («EastMan») – дебютний фільм Андрія Іванюка, що засновано на особистій історії режисера та справжній бенефіс Богдана Бенюка.

Фільм розповідає про один день з життя двох бійців – «Бороди» та «Режисера». Прототипом останнього став сам Іванюк, який служив в 53-й механізованій бригадіВетеран бойових дій на сході України розповідає глядачам про свого бойового побратима – вихідця з Донбасу із позивним «Борода».

За сюжетом, боєць з позивним «Борода» – невгамовний оптиміст та здатен вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу, він – перший, коли треба відправитися в штаб, щоб «вибити» необхідне для забезпечення свого підрозділу. У напарники Борода бере з собою молодого новачка, якого кличуть «Режисер». Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими і цивільними, потрапляючи у різні халепи – кумедні та не дуже…

Дивіться фільм Андрія Іванюка «Східняк» онлайн на сервісі sweet.tv за посиланням. Нижче дивіться кінотеатральний трейлер до стрічки. Про сам фільм можна почитати в нашій рецензії.

У ролях: Богдан Бенюк, Анатолій Максим’юк, Катерина Степанкова, Максим Донець, Володимир Осадчий, Сергій Солопай, Альбіна Сотникова, Алла Мартинюк.

Режисер та автор сценарію: Андрій Іванюк. Оператор: Андрій Котляр. Виконавчий продюсер: Дмитрій Кожема. Продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяникова.

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У 2019 «Східняк» вже встиг взяти участь у Національній конкурсній програмі Одеського міжнародного кінофестивалю 2019 року, де відбулася його українська та світова кінопрем’єра, Міжнародному кінофестивалі «Бруківка», Трускавецькому міжнародному кінофестивалі «Корона Карпат».

Читайте також –

“Доброволець” онлайн: серіал офіційно виклали у відкритий доступ