fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Netflix в Україні

В Україні завершилися зйомки The Last Mercenary з Жан-Клодом Ван Даммом

718

Міжнародна кінокомпанія Apple Tree Vision (одним з творців якої виступає Star Media) завершила роботу над українським блоком фільмування комедійного бойовика The Last Mercenary (“Останній найманець”) для стрімінгового сервісу Netflix в головній ролі з Жан-Клодом Ван Даммом.

Про це повідомляє “Телекритика” з посиланням на офіційну сторінку кінокомпанії Star Media у Facebook. “Телекритика” дізналися деякі деталі про перший фільм Netflix в Україні – ділимся новиною.

Світова прем’єра франкомовного фільму запланована на 2021 рік. Сюжет картини присвячений політичним інтригам на державному рівні, а головну роль у фільмі виконує зірка екшен-фільмів Жан-Клод Ван Дамм. Його герой – колишній агент секретних служб, який повертається до Франції, щоб допомогти своєму синові після того, як уряд звинуватив його у незаконній торгівлі зброєю і наркотиками.

З Ван Даммом у картині з’являться французький стендап-комік Албан Іванов («Королеви поля», «Особливі») та актори Асса Сілла («Дівоцтво»), Самір Декацца (серіал Validé). Також у фільмі зіграють: Патрік Тімсі (Patrick Timsit), Ерік Жюдор (Eric Judor), Міу-Міу і Валері Капріскі.

Режисером проєкту виступив Давид Шарон («Жарти в сторону»), оператором-постановником – Тьєррі Арбогаст, який є особистим оператором кінорежисера Люка Бессона («Леон», «5 елемент», «Жанна д’Арк»). Продюсерами картини виступають засновники Apple Tree: Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві та Оліас Барко.

Хоча за сюжетом дія картини розгортається у Франції, велика частина фільмування проходила у Києві – український блок тривав 36 днів. Це стало можливим, зокрема, завдяки нещодавно впровадженої системи кеш-рібейтів.

При пошуку локацій у Києві головним фактором була схожість з Парижем – фільмування проходило у готелях Premier Palace та Fairmont, на вулиці Костянтинівській, у нічному клубі Tootsie та інших місцях міста.

“Нове українське кіно” дізналися, що, спеціально для зйомок фільму компанії Netflix із Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі,12 вересня київський «Сільпо» (вул. Ярославській, 56А) перейменували на Votre Marche (фр. «Ваш ринок»).

Заради зйомок комедійного бойовика The Last Mercenary («Останній найманець») частину вулиці декорували французькими написами, вивісками та дорожніми знаками. В мережі з’явилися перші кадри знімального процесу фільму The Last Mercenary (“Останній найманець”).

The Last Mercenary («Останній найманець»)

“Останній найманець” (The Last Mercenary)

“Останній найманець” (The Last Mercenary)

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Netflix розпочав в Україні зйомки свого першого фільму.

* Netflix — американський провайдер медійних послуг і продюсерська компанія, що надає передплачені послуги з мережевої трансляції бібліотеки кінофільмів і телепередач. Станом на квітень 2020 року Netflix налічує 182 млн передплатників по всьому світу.

Читайте також –

Netflix в Україні обрав компанії для дубляжу українською мовою