fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Netflix в Україні

Netflix розпочав в Україні зйомки свого першого фільму

1 217

В Києві почались зйомки комедійного бойовика “Останній найманець” (The Last Mercenary). Це буде перший фільм Netflix в Україні. Головну роль у стрічці зіграє Жан-Клод Ван Дам.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. “Це комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні – «The Last Mercenary». Левова частина зйомок відбудеться у Києві. Також зніматимуть у Парижі. За сюжетом події розгортатимуться у Франції. Серед головних акторів – Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов”, – написав він.

За його словами, головні відповідальні за частину зйомок в Україні – міжнародна кінокомпанія Apple Tree і вітчизняна Star Media.

Зйомки вже стартували і триватимуть до осені. Продюсери – Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві и Оліас Барко. Режисер – Девід Шарон, оператор-постановник – Т’єррі Арбогаст.

Ван Дамм зіграє таємничого колишнього агента секретної служби, який повинен терміново повернутися до Франції, коли його відчужений син (Декацца) помилково звинувачується урядом в торгівлі зброєю і наркотиками.

“”Останній найманець” – неймовірно захоплюючий проєкт, що дозволяє мені зайнятися новим жанром, – сказав The Hollywood Reporter зірка бойовиків 90-х. – Я завжди був шанувальником Жан-Поля Бельмондо, і я сподіваюся продемонструвати свій погляд на комедійний бойовик. Сценарій Девіда Чархона дуже вдало об’єднує всі ці елементи – прекрасну історію з емоціями, багато дій і багато гумору”

Це буде перший проєкт Netflix в Україні. Попередня дата виходу фільму поки невідома.

Читайте також

“Спадок брехні”: фільм вийде на Amazon Prime, Apple Plus та більш ніж в 20 країнах