fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Східняк

Фільм «Східняк» режисера Андрія Іванюка презентував епізод

1 075

Дистриб’ютор “SVOEкіно” презентували епізод українського комедійного бадді-муві. Фільм «Східняк» Андрія Іванюка вийде на широкі екрани вже 20 серпня, до Дня Незалежності України.

Фільм «Східняк», головну роль в якому зіграв український актор театру і кіно Богдан Бенюк, знятий за реальними історіями з життя в АТО.

Саме із дебютної стрічки Андрія Іванюка “ІнсайтМедіа” та дистриб’ютор “SVOEкіно” планують розпочати сезон гучних українських прем’єр.

“Перша масштабна післякарантинна національна прем’єра до Дня Незалежності України “Східняк” у кіно з 20 серпня. Неймовірний Богдан Бенюк у комедійному роуд-муві на основі реальних історій з життя в АТО”, – повідомляє “SVOEкіно”.

Фільм «Східняк»: дивіться епізод до воєнної драмеді

Перша масштабна післякарантинна національна прем'єра до Дня Незалежності України "Східняк" у кіно з 20 серпня💙💛Неймовірний 🌟Богдан Бенюк у комедійному роуд-муві на основі реальних історій з життя в АТО⚡Фільм Енді Іви з позивним "Режисер"➡Його позивний "Борода". Він – невгамовний оптиміст, який здатен вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу, він – перший, коли треба відправитись у штаб, щоб «вибити» необхідне для забезпечення свого підрозділу🦸‍♂️У напарники Борода бере з собою молодого новачка, якого кличуть "Режисер". Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими і цивільними,потрапляючи у різні халепи – кумедні та не дуже…👉🏻Створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.📢"Східняк"‼У кіно з 20 серпня!

Опубліковано СВОЄ КІНО Пʼятниця, 31 липня 2020 р.

Фільм «Східняк» («EastMan») – українське комедійне бадді-муві за реальними історіями з життя в АТО. Дебютний фільм Андрія Іванюка, що засновано на особистій історії режисера, та справжній бенефіс Богдана Бенюка.

Фільм розповідає про один день з життя двох бійців – «Бороди» та «Режисера». Прототипом останнього став сам Іванюк, який служив в 53-й механізованій бригадіВетеран бойових дій на сході України розповідає глядачам про свого бойового побратима – вихідця з Донбасу із позивним «Борода».

За сюжетом, боєць з позивним «Борода» – невгамовний оптиміст та здатен вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу, він – перший, коли треба відправитися в штаб, щоб «вибити» необхідне для забезпечення свого підрозділу. У напарники Борода бере з собою молодого новачка, якого кличуть «Режисер». Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими і цивільними, потрапляючи у різні халепи – кумедні та не дуже…

Дивіться перший кінотеатральний трейлер фільму «Східняк»: відео

У ролях: Богдан Бенюк, Анатолій Максим’юк, Катерина Степанкова, Максим Донець, Володимир Осадчий, Сергій Солопай, Альбіна Сотникова, Алла Мартинюк.

По темі: Богдан Бенюк, “Східняк”: Цей фільм буде в ряду тих фільмів, які прославляються Україною

Режисер та автор сценарію: Андрій Іванюк. Оператор: Андрій Котляр. Виконавчий продюсер: Дмитрій Кожема. Продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяникова.

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У 2019 «Східняк» вже встиг взяти участь у Національній конкурсній програмі Одеського міжнародного кінофестивалю 2019 року, де відбулася його українська та світова кінопрем’єра, Міжнародному кінофестивалі «Бруківка», Трускавецькому міжнародному кінофестивалі «Корона Карпат».

Читайте також –

Презентовано епізод фільму «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка