fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Брати по зброї

“Брати по зброї” онлайн: фільм про поїздки трьох волонтерів на Схід України

1 053

В день початку антитерористичної операції на сході України, Благодійний Фонд та Продакшн студія «Mir&Co» презентували документальний фільм режисера Сергія Лисенка «Брати по зброї / Brothers in arms», який знімався шість довгих років війни. Від 13 квітня фільм “Брати по зброї” можна подивитися онлайн на каналі «Братерство АТО».

Короткі історії з російсько-української війни зібрані трьома волонтерами, які понад п’ять років їздять по всій лінії фронту з гуманітарними вантажами.

Творці фільму пропонують подивитися фільм “Брати по зброї” онлайн, згадати перші роки російсько-української війни, побачити у фільмі життя українських бійців «на нулі», розмови з мешканцями «сірої зони», військові сутички, жарти, похорони, дорожні пригоди та обстріли.

Проєкт реалізовано на волонтерських засадах при підтримці Німецького Культурного центру Гете Інститут, не витрачено жодної копійки державних коштів.

Дивіться трейлер “Брати по зброї”/Trailer ”Brothers in Arms”: відео

Режисер: Сергій Лисенко. Продюсер: Мирослав Гай, Костянтин Могильник-Іскра, Сергій Лисенко. Оператор: Сергій Лисенко, Олексій Михайленко, Мирослав Гай. Режисер монтажу: Сергій Лисенко. Звукорежисер: Борис Петер, Богдан Бараковських.

Дивіться документальний фільм “Брати по зброї”/Trailer ”Brothers in Arms” з передмовою продюсера Мирослава Гая.

Довідка

Благодійний Фонд та Продакшн студія «Mir&Co» – організація допомоги військовим та переселенцям Мирослава Гая та Александра Вендюка.

“Братерство АТО” – волонтерська група, яка допомогає українській армії та знімає ролики та фільми про людей та події цієї війни.

Не забуваємо про епідемію в Україні, а також про тих, хто втримає оборону на фронті! Слава українським захисникам! Слава Україні!

Читайте також

Вийшов перший трейлер драми «Атлантида» Валентина Васяновича