fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вийшов перший трейлер драми «Атлантида» Валентина Васяновича

770

Трейлер фІльму “Атлантида” представляє глядачеві кінопритчу про майбутню перемогу у війни з Росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.

“Атлантида” є спробою проаналізувати можливість виживання людини на території, цілковито зруйнованій війною. На тлі знищеної економіки, інфраструктури, незворотної екологічної катастрофи. Маючи під ногами заміновану пустелю, на яку перетворилася колись процвітаюча земля, герой вперто шукає причини, аби тут залишитися. Найскладнішим випробуванням для нього стає прийняття своєї травмованої особистості, яка зазнала суттєвих змін під час воєнних дій.

Усі ролі в картині зіграли непрофесійні актори – колишній розвідник, волонтер благодійного фонду допомоги армії «Повернись живим» Андрій Римарук, парамедик Людмила Білека та доброволець Василь Антоняк.

Дивіться неофіційний перший трейлер до фільму «Атлантида»: відео

Як повідомили порталу cinema.in.ua в прес-службі фільму, офіційний трейлер “Атлантиди” вийде трохи згодом. Український прокат драми Валентина Васяновича заплановано на 5 листопада 2020 року.

За словами Валентина Васяновича, цей фільм: «Це катастрофа, яка не просто зупиняється на найближчому оточенні, а просочується всюди через людей, всі мають справу з якоюсь минулого травмою і намагаються витягнути з себе щось на зразок життя».

Світова прем’єра фільму «Атлантида» Валентина Васяновича відбулася у рамках офіційної конкурсної програми «Горизонти» Венеційського кінофестивалю, де стрічка здобула історичну перемогу – її відзначили як найкращий фільм секції. Фільм було також представлено у програмі Contemporary World Cinema Міжнародного кінофестивалю у Торонто. Серед фестивальних здобутків «Атлантиди» – Гран-прі міжнародних кінофестивалів Les Arcs Film Festival (Франція), Tromsø International Film Festival (Норвегія) та «Лістапад» (Білорусь), спеціальний приз журі міжнародного кінофестивалю у Токіо (Японія), премія за найкращу операторську роботу на міжнародному кінофестивалі у Севільї (Іспанія).

Читайте також

«Атлантида» Валентина Васяновича вийде в Україні 5 листопада