fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Гайдамаки Червоний

Лідер гурту “Гайдамаки” Олександр Ярмола зіграє у фільмі “Червоний. Без лінії фронту”

597

Продовження фільму “Червоний” розповість історію становлення Данила Червоного та перенесе глядача в Кременець 1930-х років. Одну з ролей в картині зіграє лідер гурту “Гайдамаки”.

Події у фільмі “Червоний. Без лінії фронту” розгортатимуться в період з 1935 по 1945 рік на територіях, які зараз належать до Тернопільської та Волинської областей. Вперше буде показане життя українців у міжвоєнний період, протистояння патріотів репресіям польських, німецьких та російсько-радянських окупантів. Данило Червоний пройде шлях від студента Кременецького ліцею до командира загону Української Повстанської Армії. На цьому шляху він зустріне кохання, здобуде перемоги, зіткнеться зі зрадою та виправить власні помилки.

Нагадаємо, у 2017 році саундтрек до фільму “Червоний” написав саме гурт “Гайдамаки”. Відеокліп на пісню “Ой, у лузі червона калина…” за участі Тоні Матвієнко можна переглянути нижче.

Зйомки продовження історичного фільму за мотивами роману Андрія Кокотюхи почалися два роки тому та вже завершено. За цей час режисера Зазу Буадзе, який знімав першу частину, змінив режисер Тарас Ткаченко (“Гніздо горлиці”, “Чорний ворон”). Бюджет картини складає понад 43 млн. грн.

Головні ролі у фільми “Червоний” грають Микола Береза, Даша Плахтій, Олег Стефан, Максим Панченко та вже згаданий лідер гурту “Гайдамаки” Олександр Ярмола.

Прем’єра стрічки запланована була на 20 серпня 2020 року, проте через карантин імовірно буде перенесена.

Гайдамаки Червоний

червоний

Нагадаємо, фільм “Червоний” вийшов на кіноекрани 24 серпня 2017 року. Стрічка розповідає про воїна УПА Данила Червоного, який потрапляє у сталінські табори. При бюджеті у 20 млн. грн. загальний бокс-офіс картини склав понад 3 млн. грн. Зйомки проходили у Кривому Розі, неподалік урвища «Провал СРСР».

Читайте також

Фільми-номінанти на “Золоту Дзиґу” стали доступні для онлайн-перегляду