fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Коли опускаються руки відомі актори Юрій Родіонов та Наталка Кобізька

Коли опускаються руки: українські актори Наталка Кобізька та Юрій Родіонов влаштували перфоманс на TEDx

1 132

Українські актори театру та кіно Юрій Родіонов та Наталка Кобізька представили ексклюзивно для #TEDxYouthKyiv перфоманс «Коли у вас опускаються руки?».

Перформанс про молодого лікаря та його дружину від Дикого театру відбувся ще на осінньому “тедексі” – задовго до карантину, – проте повний запис у високій якості з’явився в мережі нещодавно і став особливо актуальним сьогодні. В ньому актори Юрій Родіонов та Наталка Кобізька показали, як побороти депресію.

Це історія про пару, яка щодня стикається з негативом буденності, поганими новинами та токсичними людьми. Імпровізована вистава побудована на розповідях реальних людей, які заповняли спеціальну анкету на напередодні TEDxYouth@Kyiv. Одним з питань було: коли у вас опускаються руки?  Режисеркою перформансу виступила Наталія Сиваненко.

Дивитись повний виступ “А що робите ви, коли у вас опускаються руки?” на TEDx:

За сюжетом ранок молодого лікаря та його дружину починається з кави і перегляду соцмереж. І до самого вечора дрібні виклики наповнюють їхній день. Стреси та факапи натягують нерви героїв, від чого дійсно можуть опуститися руки. Авторка та режисерка перформансу Наталія Сиваненко показує, як позбутися цього тягаря щоденних переживань.

В час карантину, коли багато з глядачів піддаються стресу від поганих новин, перегляд такого перформансу може надихнути.

Читайте також

Із театру в кіно: 6 сучасних українських екранізацій за мотивами п’єс до Міжнародного дня театру