fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ржака

«Ржака» онлайн: фільм Томашпольського з’явився у відкритому доступі

802

Переглянути фільм «Ржака» онлайн режисера Дмитра Томашпольського про любов до кіно і перемогу над страхом можна безкоштовно на VOD-платформі Megogo.

Про це повідомляє Держкіно. «Ржака» – трагікомедія режисера Дмитра Томашпольського, яка була створена у 2017 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Цей фільм  – винахідливе за формою кіно про кіно і водночас їдка сатира на те, як створюється кіно в незалежній Україні. Картина сповнена деталями вітчизняного кінопроцесу зі смішними моментами і трешовими ситуаціями, що додає подіям картини гротеску.

По темі: “Я – мобер”: фільм Дмитра Томашпольського та Олени Дем’яненко виклали онлайн

Це надзвичайна історія про видатного режисера артхаузу (гонорового, інфантильного та ледачого Саву), якого примушують зняти комедію. Навіть не комедію, а ржаку. Його захоплюють невідомі й погрожують вбити, якщо він не змусить дванадцять спеціально відібраних експертів іржати як коні. І він повинен виконати завдання за півтори години – рівно стільки, скільки триває цей фільм. У режисера є лише смертельно хвора клоунеса, яка не може сміятися, і клоун-невдаха, якого вигнали з училища за профнепридатність.

Дивіться фільм «Ржака» онлайн безкоштовно на Megogo за посиланнямНижче дивіться офіційний трейлер комедії.

У ролях: Олександр Мірошниченко, Анастасія Євтушенко, Віктор Стороженко, Олександр Ігнатуша, Сергій Дерев’янко, Наталка Кобізька, Тамара Плашенко, Анатолій Черков, Артем Мяус, Ольга Арутюнян, Анатолій Падука-Голот, Микола Змієвський, Валерія Рубан.

Режисер та автор сценарію – Дмитро Томашпольський, продюсер – Олена Дем’яненко Виробництво – кінокомпанія “Гагарін медіа”. Загальний бюджет фільму – 19 млн 272 тис. 206 грн., з яких 9 млн 636 тис. 103 грн. надало Держкіно (50 % державної фінансової підтримки). Фільм вийшов в прокат в Україні з 22 березня 2018, зібравши бокс офіс в Україні (за весь період) ₴ 332 027.

Нагадаємо, хоррор Дмитра Томашпольського «Сторонній» за попередньою датою можна буде побачити у кінотеатрах Україні взимку 2021 року.

Читайте також –

«Герой мого часу» онлайн: фільм офіційно виклали у відкритий доступ