fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

клондайк

Презентовано тизер фільму «Клондайк» Марини Ер Горбач

497

Завершено знімальний період авторського фільму Марини Ер Горбач «Клондайк», однією з драматургічних ліній якого є події, пов‘язані з катастрофою літака МН-17 в липні 2014 року. Творча група презентує тизер фільму.

Про це повідомляє Держкіно. Соціальна драма «Клондайк» розповість історію про народження дитини під час війни, коли майбутнє життя залежить від смерті.

Режисером, автором сценарію та продюсером фільму є Марина Ер Горбач (“Омар і ми”, “Люби мене”, “Ревіння чорних псів”, “Банку”). Виробництво компанії “KEDR FILM”. Головні ролі у фільмі виконали: Оксана Черкашина, Сергій Шадрін і Олег Щербина. Реліз стрічки в Україні заплановано на 2021 рік. Також плануються покази у Туреччині та Нідерландах.

Це історія про три дні з життя родини, яка опинилась перед складним вибором: чи можуть близькі люди з різним минулим іти у спільне майбутнє. Однією з драматургічних ліній фільму є події, пов‘язані з катастрофою літака МН-17 в липні 2014 року.

Дивіться офіційний тизер фільму «Клондайк»: відео

Авторка стрічки Марина Ер Горбач: “Я дуже щаслива, що ми ризикнули і відзняли фільм цього року, –незважаючи на пандемію, вдалось реалізувати задумане. У ньому є зрозуміла історія родини, моя авторська кіномова, але найголовніше: ми були дуже вільними, коли творили “Клондайк”. Сподіваюсь, це почуття свободи передасться майбутньому глядачу”.

Кінопроєкт авторської соціальної драми став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну підтримку на виробництво (створення) фільму розміром 20 млн 768 тис грн (80 %) при загальній вартості виробництва фільму у 25 960 тис грн.

По темі: Про державну підтримку на виробництво (створення) 41 фільму

Нагадаємо, кінопроєкт «Клондайк» переміг на міжнародному конкурсі сценаріїв 12 Puntо турецького медіа-холдингу TRT, що має у складі 13 каналів та веде міжнародне мовлення 34-ма мовами. Перемога в конкурсі 12 Punto означає, що стрічка «Клондайк» гарантовано отримає телевізійний ефір найбільшого турецького мовника.

Читайте також –

«Тепер я турок, не козак…»: завершилися зйомки фільму з Віктором Ждановим у головній ролі