fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

фільм номери

Саундтрек «Номери»: в мережу виклали музику з фільму (слухати онлайн)

548

OST до фільму «Номери» режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва доступний на стримінгових платформах. Які треки звучать у фільмі – слухайте онлайн.

19 листопада в широкий кінотеатральний прокат вийшла іронічна антиутопія «Номери» – про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу – за однойменною п’єсою Олега Сенцова.

Як повідомляють творці, послухати альбом саундтреків фільму «Номери» композитора Мілоша Єліча тепер можна на Apple Music, Youtube Music, Deezer, Spotify, TIDAL, Amazon Music. “Завітайте на кіносеанс, де можна почути музику Мілоша Єліча безпосередньо у фільм”, — йдеться в повідомленні.

Переходьте за посиланням та слухайте OST до фільму «Номери». Також читайте цікаві факти про іронічну антиутопію, а нижче дивіться трейлер фільму.

Стрічка «Номери» розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу та робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їхні закони.

У ролях: Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черніков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Євген Лебедін, Олег Карпенко, Олександр Лаптій, Віктор Андрієнко.

Режисери: Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв. Оператор: Адам Сікора. Автор сценарію: Олег Сенцов. Продюсери: Анна Паленчук, Даріуш Яблонський, Віолета Камінська, Ізабела Войцик. Композитор: Милош Єлич. Хореограф-постановник: Олена Шоптенко. Виробництво: Україна (435 FILMS за підтримки Міністерства культури України), Польща (Apple Film Production за підтримки Polish Film Institute), Чехія (Česká Televize), Франція (Canal+). Дистриб’ютор: 86PROKAT.

Цікаво, що з ініціативи творців фільму «Номери» 10% від прибутку з кожного проданого квитка буде перераховано Громадській Організації «Правозахисний Рух Криму» на підтримку дітей кримських політв’язнів — окрема на лікування від хронічних та вроджених захворювань, освіту дітей, які знаходяться в Криму, РФ та на материку України, медикаментозну допомогу їхнім сім’ям та психоемоційну адаптацію дітей після обшуків, арештів, затримання батьків.

Нагадаємо, світова прем’єра драми відбулась у лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю (Berlinale) за участі творчої команди. Стрічка отримала схвальні відгуки від почесних гостей та критиків, які зауважили талановиту акторську гру та лякаючу пророчу актуальність подій фільму в сучасному світі.

Читайте також –

“Ваш Василь”: вийшов саундтрек до фільму про Василя Стуса