fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Секс, Інста і ЗНО

«Секс, Інста і ЗНО» онлайн: серіал виклали у відкритий доступ

4 599

Переглянути молодіжний драмедійний вебсеріал «Секс, Інста і ЗНО» онлайн без цензури та шаблонів про те, чим насправді живе покоління Z, можна безкоштовно на Youtube.

Перші три серії «Секс, Інста і ЗНО» першого в Україні серіалу, створеного ексклюзивно для онлайн-платформи  з’явилися у вільному доступі на Youtube-каналі “Молодіжні серіали 1+1 media” ввечері 27 листопада. 12-серійна teen-dramedy розповідає про підліткове життя, їх інтимні стосунки, ведення соцмереж і оголення заради рейтингу блогу.

За сюжетом, головна героїня Саша Моцак завжди була найпопулярнішою дівчиною в школі, та все змінюється в одну мить. Її конкурентка – Єва Горбатюк – доклала до цього всіх зусиль…  Чи займатися сексом, коли тобі 16? Що робити, коли тебе булять в школі? Як пережити ЗНО і прищі? Творці серіалу обіцяють відверту історію підлітків, які дорослішають в українських реаліях та стикаються з недитячими труднощами.

Переглянути перші три серії «Секс, Інста і ЗНО» онлайн безкоштовно можна на YouTube-каналі виробника за посиланням, або ж у нас на сторінці нижче. Всі 12 серій доступні за підпискою на VOD-платформі «1+1 video» за посиланням.

Шоуранеркою проєкту виступила Ірина Никончук та команда 1+1 Digital Studios разом з режисером Антоніо Лукічем (“Мої думки тихі”) і сценаристами Євгенією Бабенко і Павлом Остриковим.

Основний каст серіалу – це нове акторське покоління українського кіно. Головні ролі у серіалі зіграли студенти перших курсів КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого та КНУКіМ – Ганнуся Ярмоленко, Андрій Максимов, Соня Слюсаренко, Каріна Черчевич, Віталій Зелений, Любава Шокля та інші. На екрані також з’являться відомі актори – Ірма Вітовська, Наталя Васько, Ірина Веренич-Островська, Ольга Сафронова і Євген Бушмакін.

Головний трек для серіалу – пісню ZNO – створила група «Вагоновожаті». У саундтреку серіалу також звучать пісні ONUKA, Макса Барських, Івана Дорна, Mujuice, Kedr Livanskiy, U_C та інших артистів. В окремих сценах використано музику виконавців і саундпродюсерів Hidden Element, Monsto, Polje, Vroda, Bejenec і SI Process.

Нагадаємо, прем’єра серіалу відбулася 25 листопада на платформі 1+1 video. Там можна купити підписку на всі 12 серій за 79 грн.

Читайте також –

“Fake”: Відбулась онлайн прем’єра комедійного веб-серіалу