fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кремінь

Розпочалися зйомки фільму “Кремінь” про тренера Віктора Коваленка

792

Повнометражний художній фільм “Кремінь” про славетного українського тренера з вітрильного спорту Віктора Коваленка, якого у світі знають як Medal Maker знімає українська кінокомпанія “Pronto Film”.

Як повідомляє Держкіно, зйомки фільму “Кремінь” (“Storm School”) розпочалися 17 листопада у Києві та будуть відбуватися на Київському морі, Трухановому, Жуковому островах, на мальовничих вулицях Подолу та іншіх локаціях.

Картина заснована на реальних подіях у світі вітрильного спорту. Одна з центральних сюжетних ліній – непересічний життєвий і професійний шлях українського тренера Віктора Коваленка, чиє ім’я вже увійшло в історію. Саме його вихованці принесли перші золоті та бронзові олімпійські медалі незалежній Україні на Олімпіаді в Атланті, а пізніше – численні найвищі спортивні нагороди збірній Австралії, яку він тренує і дотепер.

Це історія про неймовірну наполегливість і готовність боротися за свою мету попри всі перешкоди і примхи долі. Життєвий шлях українського хлопчика з Дніпропетровська, Віктора Коваленка, якого тепер знає кожен яхтсмен світу, перегукується з не менш приголомшливими історіями спортсменів з Китаю та Австралії. Всі герої пройшли власний складний шлях, але жоден з них не схибив.

Глядач побачить славетного Віктора Коваленка на різних етапах його життя, тому роль героя виконають аж четверо акторів. Знаменитого тренера у дитинстві та юності гратимуть Олексій Зубак, Кирило Якубенко, а в дорослому віці – Артур Алієв та Олег Шульга. Жіночі образи у фільмі створюватимуть Анастасія Шевченко, Марія Моторна, Катерина Григоренко, Анастасія Король та інші.

По темі: “Перший кубок”: в Україні знімуть повнометражну спортивну драму про футбол

Робота над стрічкою режисера Вінсента Ворда (Vincent Ward), який має у доробку оскароносний фільм “What Dreams May Come” (1998), триває у тісній співпраці з компаніями Altamira Creation AG (Швейцарія) та Neofilm GmbH (Німеччина). Сценарій картини написали Вінсент Ворд та Луїс Новра. Продюсер фільму з української сторони – Максим Асадчий, виконавчий продюсер – Алла Бєлая, оператор-постановник – Вадим Ільков, художник-постановник – Ольга Злобіна.

Фільм “Кремінь” створюється в офіційній копродукції України, Австралії, Німеччини, Швейцарії та Китаю. Виробник – кінокомпанія “Pronto Film” (стрічки “Поводир”, “Брати. Остання сповідь”, “Фокстер і Макс”, “Переломний момент”) за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

кремінь

Фото ДержКіно/Facebook

кремінь

кремінь

Нагадаємо, один із найдорожчих фільм в історії українського кіно ‒ історико-пригодницька драма “Довбуш” Олеся Саніна ‒, який також зняла кінокомпанія “Pronto Film”, в цьому році не вийде через пандемію.

Читайте також –

Нові українські спортивні фільми, які варто подивитися