fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Атлантида

«Атлантида» онлайн: дивіться фільм Валентина Васяновича на Sweet.TV

2 110

Онлайн-прем’єра національного кандидата від України на «Оскар» – драми «Атлантида» Валентина Васяновича – відбудеться сьогодні на Sweet.TV.

З 30 листопада фільм Валентина Васяновича ексклюзивно доступний до перегляду всім абонентам платформи в межах підписки без додаткової оплати, – повідомляє пресслужба фільму.

Світова прем’єра фільму відбулася на Венеційському кінофестивалі у секції «Горизонти», де він здобув історичну для України перемогу. В подальшому «Атлантида» отримала широкий міжнародний успіх — фільм показали на понад 50 фестивалях, де окрім Венеційської перемоги, він отримав ще кілька Гран-прі, став найкращим фільмом Міжнародного конкурсу Одеського міжнародного кінофестивалю та отримав нагороду як найкращий фільм і за найкращу режисуру Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО.

По темі: “Абсолютно магічне і болюче”: головне з відгуків глядачів про фільм “Атлантида”

Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.

Переглянути драму «Атлантида» онлайн можна на Sweet.TV за посиланням. Нижче дивіться офіційний трейлер фільму.

Усі ролі у фільмі зіграли непрофесійні актори. Виконавці — колишній розвідник, волонтер благодійного фонду «Повернись живим» Андрій Римарук, парамедик Людмила Білека і доброволець Василь Антоняк. Зйомки фільму проходили у Маріуполі та Києві.

Продюсерами фільму виступають Валентин Васянович, Ія Мислицька («Плем’я», «Присмерк») та Володимир Яценко («Додому», «Дике поле»). Міжнародною промоцією займається бельгійська компанія Best Friend Forever. Виробництво фільму здійснила «Студія Гармата фільм». Кінопроєкт став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку.

Нагадаємо, Sweet.TV стали інформаційним партнером стрічки. З кожного підключення до платформи перераховується 10 гривень до Фонд розвитку українського кіно і телебачення (ФРУКТ).

Читайте також –

Фільм “Забуті” виходить онлайн