fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Герой мого часу

«Герой мого часу» онлайн: фільм офіційно виклали у відкритий доступ

2 590

Переглянути українську сатиричну комедію «Герой мого часу» онлайн режисерки Тоні Ноябрьової можна безкоштовно на VOD-платформі Megogo.

Про це повідомляє Держкіно. За сюжетом, молодий Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів. Нашому герою здається, що дуже скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт у будинку ніяк не вдається полагодити?

Дивіться фільм «Герой мого часу» онлайн безкоштовно на Megogo за посиланням. Також дивіться офіційний трейлер соціальної комедії: відео

У ролях: Євген Бушмакін, Олег Шевцов, Василіса Фролова, Соня Забуга, Олександр Ярема, Людмила Пахолок, Марія Орел, Наталія Яковлєва, Марина Шевченко, Валентина Медова, Кирило Мишкін, Наталія Якимович, Олена Курта.

Автором сценарію та режисером фільму є Антоніна Ноябрьова. Сценарій був написаний Ноябрьовою на основі її російськомовної короткометражки 2012 року «День независимости».

«Для мене, як для киянки, була принциповою позиція – не показувати попсовий парадний Київ. Звичайно, можна було зробити всі ці красиві краєвиди – Хрещатик, Андріївська церква, Набережна, Софійський собор. Але мені хотілося показати той Київ, який я дуже люблю, і який ніхто не помічає. Мені здається, що в цьому інтелектуальність і самобутність міста. Він дивний, іноді парадоксальний, іноді безглуздий: тут і надувні яйця, тут і Мерседеси, тут і Михайлівський собор. І ось це все разом в одному місці, в одному кадрі – це моє місто. Це мій особистий патріотизм», – підкреслює Тоня Ноябрьова.

Продюсери – Микола Конопелько та Анна Паленчук. Стрічка створена компанією «Creative Boutique Films» за підтримки Держкіно України.

«Герой мого часу» став третім повнометражним фільмом в історії українського кінематографа, після фільму «Припутні» (2017) та «Дике поле» (2018), де майже всі актори розмовляють суржиком.

Прем’єра українського комедійного фільму відбулася на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі, де фільм відкрив Національний конкурс і був відзначений премією за найкращу режисуру. «Герой мого часу» був представлений також на кіноринку Каннського фестивалю.

Дебютна стрічка Тоні Ноябрьової «Герой мого часу» про пошуки соціального ліфту вийшла в широкий український кінопрокат 20 вересня 2018 року.

Нагадаємо, кінопроєкт став переможцем дев’ятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно та отримав фінансову підтримку на виробництво фільму розміром 8 млн грн. Загальний бюджет стрічки становить майже 16 мільйонів гривень.

Читайте також –

«Черкаси» онлайн: фільм офіційно виклали на онлайн-платформах